JAKI PREZENT PRZYGOTOWAĆ NA WYPRAWKĘ DLA MŁODYCH RODZICÓW?

Mateusz Rąbalski
28.11.2019

Gdy dwoje ludzi spodziewa się dziecka, każdy grosz ma znaczenie. Teraz mają mnóstwo wydatków! Trzeba zadbać o badania, przygotować kącik dla niemowlęcia, kupić łóżeczko lub kołyskę, przewijak, pudry, zasypki, pieluchy i wiele, wiele innych. Nieodzownym zakupem są również wózki Warszawa. To jednak chyba najbardziej kosztowny z nich. Z pewnością ucieszą się, jeśli dostaną go w prezencie!

CZY TO NIE ZA WIELE?

Zakup wózka to, jak wspomnieliśmy, spory koszt. Wiele osób, w normalnych warunkach, mogłoby czuć się skrępowanych takim podarunkiem. Jeśli jednak chodzi o dzieci, to bardzo miłe, gdy bliscy chcą w ten sposób pomóc ich rodzicom. Pamiętaj, że jednak nie musisz dokonywać tego zakupu samodzielnie. Czasem lepiej złożyć się w kilka osób i przygotować taki praktyczny i funkcjonalny prezent, niż aby każda z nich przyniosła przytulankę i śpiochy. Wózek posłuży rodzicom i dziecku przez wiele lat.

MÓWIĆ RODZICOM CZY POSTAWIĆ NA TAJEMNICĘ?

Są osoby, które lubią niespodzianki i takie, które ich wręcz nienawidzą. Jeśli chodzi o prezent, jakim jest wózek, warto jednak porozmawiać o tym z przyszłymi rodzicami. Można nawet wspólnie z nimi odwiedzić sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie lub poszperać w sieci. Wtedy zyskujesz dwie rzeczy. Po pierwsze, masz pewność, że nie zdublujesz zakupu. Może się bowiem zdarzyć, że gdy podarujesz młodym rodzicom wózek, okaże się, że oni już dokonali tego zakupu. Po drugie, dobierzesz taki, który będzie dopasowany do potrzeb całej rodziny. Zapytaj ich o to, który model im się podoba, gdzie chcą zabierać dziecko na spacery, czy chcieliby dostać opcję wielofunkcyjną? Zwróć uwagę na wielkość kół i ewentualne wyposażenie dodatkowe. Nie zapominaj też o tym, aby produkt miał solidne hamulce oraz pasy bezpieczeństwa dla malucha. Przydatna bywa również rozsuwana kierownica.

SPRAWDŹ SKLEP Z WÓZKAMI, KTÓRY DZIAŁA W SIECI

Minęły już czasy, gdy wózki kupowało się przede wszystkim w stacjonarnych placówkach. Teraz produkty te można nabyć też w Internecie. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne witryny, oferujące swój asortyment. Zwróć uwagę na to, czy taki sklep z wózkami oferuje modele, które pochodzą od uznanych producentów oraz czy posiadają one niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Przyjrzyj się również stronom konkretnych produktów. Poza zdjęciami, powinny znaleźć się na nich również bogate opisy oraz dane techniczne. Nie kupuj kota w worku. Jeśli chcesz zyskać gwarancję udanego zakupu, warto zapoznać się z ofertą sklepu wozki-foteliki.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Joolz wózek

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.