Chcesz go rozgrzać do czerwoności? 6 propozycji dla odważnych

Antoni Kwapisz
20.02.2017

Dbasz o siebie, nie unikasz zbliżeń, a mimo to coraz częściej zauważasz, że w Waszej sypialni zrobiło się chłodno. Spokojnie, to niczyja wina – tak po prostu działa rutyna. Najlepszym sposobem na jej przełamanie jest wzięcie spraw w swoje ręce. Nie rozmawiaj z facetem o jego potrzebach, bo i tak Cię okłamie. Oni wstydzą się mówić o fantazjach. To Ty powinnaś przejąć stery. Jeśli masz w sobie dość odwagi, wypróbuj tych 6 sztuczek, dzięki którym rozgrzejesz go do czerwoności.

  1. Odszukaj jego punkt G – tak, faceci też mają swój punkt G. Problem w tym, że znajduje się on w dość nietypowym miejscu, mianowicie po wewnętrznej stronie odbytu. Dotknięcie męskiego punktu G zagwarantuje mu nieziemskie doznania. Możesz to zrobić bezpośrednio, wsuwając palec na głębokość około 5 centymetrów lub pośrednio, delikatnie ugniatając ujście odbytu.
  2. Masaż żołędzi – doprowadzi do ekstazy każdego faceta, a jest bardzo łatwy do wykonania. Zamiast skupiać się na samym członku, poświęć trochę czasu temu, co poniżej. Szczególnie wrażliwe jest miejsce na styku podstawy członka z moszną. Dotknij go tam, a wyniesiesz go na szczyty przyjemności.
  3. Seks oralny – wiele kobiet ma przed nim opory i jest to zupełnie zrozumiałe. Jednak jeśli naprawdę chcesz przełamać rutynę w sypialni i spełnić marzenie swojego faceta (ma je każdy), to powinnaś się w końcu przełamać. Seks oralny jest wyjątkowo przyjemny, także dla kobiet, dlatego oczekuj wzajemności. Obserwuj reakcje faceta i nie martw się, że zrobisz mu krzywdę – szybko nauczysz się właściwej techniki.
  4. Pieszczenie pośladków – mężczyźni mają niewiele stref erogennych, ale jedną z nich stanowią właśnie pośladki. Powinnaś się nimi poważnie zainteresować, szczególnie gdy kochacie się klasycznie. Chwyć jego pośladki i poruszaj nimi w rytm penetracji. Możesz pozwolić sobie na klapsy a nawet delikatne wbicie paznokci – faceci to uwielbiają!
  5. Patrz mu w oczy – dla mężczyzn jest to tożsame z rzuceniem wyzwania, dlatego od razu zaczynają się bardziej starać. Głębokie patrzenie sobie w oczy bardzo zwiększa doznania i daje partnerom ogromną satysfakcję. Oczywiście wymaga to przyjmowania odpowiednich pozycji, jednak raczej nie powinniście mieć z tym problemu.
  6. Odważ się na zmianę pozycji – wiesz jaka jest ulubiona pozycja facetów? Badania pokazują, że od tyłu. Kobiety miewają z tym problem, ponieważ ta pozycja kojarzy się z brutalnością, utrudnia nawiązanie kontaktu wzrokowego i czasami sprawia ból. Jednak jeśli chcesz mieć pewność, że partner oszaleje z ekstazy, zaproponuj mu miłość w tej właśnie pozycji. Kto wie, może Tobie też się spodoba?

To oczywiście tylko propozycje. Pamiętaj, aby nigdy nie robić niczego wbrew sobie. Seks ma sprawiać przyjemność Wam obojgu. Co nie oznacza, że nie możesz czasami poeksperymentować.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.