Chcesz sprawić przyjemność swojemu facetowi? Często mów mu tych 5 rzeczy!

Mateusz Rąbalski
05.06.2017

Związek, szczególnie wieloletni, to niełatwy kawałek chleba. Trzeba go pielęgnować, czasami chodzić na ustępstwa, wykazywać się tolerancją i interesować się sprawami partnera. Wbrew obiegowej opinii facetom do szczęścia nie potrzeba tylko pełnego talerza i łóżkowych uniesień. Oni oczekują od nas czegoś więcej! Jeśli więc chcesz mieć pewność, że Twój facet jest przez Ciebie „dopieszczony”, często mów mu tych 5 rzeczy. Mężczyźni naprawdę to uwielbiają!

  1. Jesteś taki zaradny, kochanie – nawet jeśli udało mu się tylko wbić gwóźdź w ścianę, to musisz go szybko pochwalić. Faceci lubią czuć się męsko, a jednym z pierwotnych sposobów na osiągnięcie tego stanu jest pokazanie, że potrafią spełniać się w roli jaskiniowca. Jeśli Twój facet ma dwie lewe ręce, to nie proś go o wykonywanie skomplikowanych napraw – lepiej wezwij fachowca, ale tylko pod jego nieobecność! Za drobne uczynki natomiast sumiennie chwal!
  2. Jesteś taki męski, misiaczku – męskość to oczywiście rzecz dyskusyjna, szczególnie w dzisiejszych czasach, ale faceci i tak lubią, gdy kobiety podkreślają, że widzą ich męską naturę. Wypowiadaj to zdanie w nawet prozaicznych sytuacjach: gdy zabije pająka, gdy wytrzepie dywan, gdy umyje samochód, gdy wymieni żarówkę.
  3. Uwielbiam Twoje zdecydowanie, najdroższy – w męskiej naturze jest potrzeba dowodzenia, bycia na przedzie i dawania przykładu. Dlatego żaden facet nie przyzna się, że nie umie się targować czy nie chce rozwiązać jakiegoś problemu. Dodasz mu pewności siebie, gdy będziesz często chwalić jego zdecydowanie w podejmowaniu decyzji i wygłaszaniu opinii. Powiedz mu o tym, gdy np. szybko wybierze wino do kolacji czy odmówi przyjęcia ulotki na ulicy.
  4. Jesteś świetny w łóżku, ogierze – czy trzeba coś dodawać? Nie ma lepszego sposobu na podbudowanie męskiego ego, niż pochwalenie jego seksualnej sprawności. Nawet jeśli nie jest to do końca prawda, zachwalaj jego umiejętności i często mów mu, jak jest Ci z nim dobrze. To dla niego naprawdę ważne!
  5. Jestem o Ciebie zazdrosna, skarbie – mało co powoduje tak wyraźne wypięcie męskiej piersi, jak świadomość, że inne kobiety się za nim oglądają. Możesz więc użyć sprytnego triku i nieco nagiąć rzeczywistość, często mówiąc partnerowi, że Twoje koleżanki są nim zachwycone, a jedna to nawet chyba ma na niego oko. W ten sposób łatwo go dowartościujesz, na czym Wasz związek wyłącznie zyska.

Proste, skuteczne, można stosować do znudzenia – takie właśnie są wymienione rady. Wypróbuj je przy najbliższej okazji i obserwuj, jak Twój partner chodzi po mieszkaniu dumny niczym paw!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.