TOP 5 „pikantnych” filmów, które ożywią Twój związek

Mateusz Rąbalski
29.05.2017

Myśląc o „tych” filmach pewnie stają Ci przed oczami produkcje bardzo niskich lotów, w których seks jest sprowadzany do poziomu zezwierzęcenia. Nic bardziej mylnego. Twarda pornografia to tak naprawdę margines i wcale nie musisz zmuszać się do jej oglądania, aby zrobić przyjemność swojemu facetowi. Znacznie lepszym wyborem będą filmy erotyczne, które mają „normalną” fabułę, bywają wciągające, a do tego mogą podnieść temperaturę wspólnego wieczoru. Poznaj nasz ranking TOP 5 pikantnych filmów dla każdej pary.

  1. 9 i 1/2 tygodnia – jeśli jeszcze nie oglądałaś tego filmu, to koniecznie nadrób zaległości. To klasyka gatunku, a do tego prawdziwy hit sprzed lat – nie tylko dla fanów „scen” na ekranie. Historia jest dość intrygująca, choć oczywiście maksymalnie przewidywalna. Obserwujemy rozwój gorącego (dosłownie) romansu faceta z Wall Street z właścicielką galerii. Kim Basinger i Mickey Rourke (gdy jeszcze był zabójczo przystojny) naprawdę dali radę!
  2. Ostatnie tango w Paryżu – film, o którym niedawno znów zrobiło się głośno za sprawą podejrzeń, jakoby podczas jego kręcenia doszło do gwałtu przed kamerą. Ten obraz daje do myślenia i nie jest wcale bezmyślną orgietką dla nastolatków. W końcu sam Marlon Brando raczej nie grywał w słabych filmach.
  3. Kochanek – ten azjatycki film jest bardzo niepokojący i dla wielu osób wątek erotyczny może spaść na drugi plan. Obraz potrafi nieźle wciągnąć, zmusić do refleksji, a niekiedy odwrócić wzrok. Historia opowiada o romansie pewnego Chińczyka i 15 letniej dziewczyny z Paryża. Sporo tutaj perwersji, ale też pięknych zdjęć.
  4. Niebezpieczne pożądanie – dziś mało kto o tym filmie pamięta, jednak swego czasu – a konkretnie w 1996 roku – było o nim bardzo głośno, szczególnie po projekcji na festiwalu w Cannes. Historia jest całkowicie zwariowana, bo opowiada o losach ludzi, których kręcą (dosłownie) wypadki samochodowe. Ich perwersyjne upodobania rozgrzeją do czerwoności każdego widza.
  5. Nagi instynkt – na koniec absolutny klasyk, który być może już oglądałaś, ale dlaczego nie zrobić tego ponownie? Historia policjanta (Michael Douglas), który ściga autorkę kryminałów (zabójczo seksowna Sharon Stone), weszła do kanonu kina, nie tylko erotycznego. Na ekranie jest bardzo gorąco, a do tego – intrygująco.

Masz gotową listę tytułów, które powinnaś przygotować na wspólne wieczory – szczególnie jeśli w Twój związek powoli wdziera się nuda. Miłego seansu i nie tylko!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.