Dlaczego powinnaś zafundować sobie depilację laserową miejsc intymnych?

Jerzy Biernacki
05.10.2021

Depilacja laserowa jeszcze do niedawna była zabiegiem zarezerwowanym wyłącznie dla zamożnych pań. Dziś coraz chętniej korzystają z niej kobiety z klasy średniej, które marzą o tym, aby nareszcie trwale pozbyć się niechcianego owłosienia. Polki najchętniej decydują się na depilację nóg, pach i rąk, ale przybywa zwolenniczek laserowej depilacji miejsc intymnych. Sprawdź, dlaczego sama powinnaś zafundować sobie taki zabieg.

Wygoda

Koronnym argumentem przemawiającym za tym, aby zafundować sobie depilację laserową miejsc intymnych jest… święty spokój. Dzięki temu zabiegowi zapomnisz o usuwaniu niechcianego owłosienia na wiele lat. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i trzeba go powtórzyć od 6 do 8 razy – w zależności od koloru włosków oraz wybranego zakresu depilacji (brazylijska, Hollywood, francuska).

Higiena

Z tym argumentem można oczywiście dyskutować, ponieważ są panie, które wcale nie uważają depilacji okolic intymnych za higieniczną. Jeśli jednak sama nie lubisz mieć włosków „tam”, regularnie je przycinasz i wygalasz, bo czujesz się wtedy pewniej i czyściej, to dlaczego nie miałabyś rozwiązać tego problemu raz na wiele lat?

Pamiętaj

Depilacja laserowa pozwala bezboleśnie usunąć włoski nie tylko z wzgórka łonowego, ale też warg sromowych i pośladków, co akurat zdecydowanie sprzyja utrzymaniu higieny.

Efektowny wygląd

To oczywiście wyłącznie kwestia gustu, natomiast jeśli sama lubisz robić sobie fryzurę intymną, ale zawsze zajmuje Ci to mnóstwo czasu i budzi w Tobie irytację, to chyba czas najwyższy umówić się na zabieg depilacji laserowej. Kosmetolog spełni Twoje dowolne życzenie. Precyzyjny laser pozwala uzyskać każdy efekt, włącznie z całkowitym usunięciem włosków, zostawieniem paska czy nawet wykonaniem jakiegoś figlarnego wzorku.

Większość pań, które skorzystały z depilacji laserowej miejsc intymnych podkreśla, że po zabiegu czują się dużo atrakcyjniej – zwłaszcza w relacjach z partnerem. To solidny argument przemawiający za tym, aby wreszcie zafundować sobie tę procedurę kosmetologiczną.

Bezpieczeństwo

Tak, depilacja laserowa miejsc intymnych jest w pełni bezpieczna, a już szczególnie w porównaniu z usuwaniem niechcianych włosków maszynką czy depilatorem. Nie ma mowy o zacięciach, przerwaniu ciągłości skóry czy podrażnieniach.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.