Dużo pracujesz? Oto sposoby na częstsze korzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Idealne dla zabieganych!

Antoni Kwapisz
17.07.2023

Wiele zapracowanych pań wmawia sobie, że nie ma czasu, aby zadbać o siebie. Należysz do tej grupy? W takim razie przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jak pomimo braku czasu masz możliwość regularnego korzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Umawiaj się na godziny wieczorne

Wiele gabinetów kosmetycznych działa do późnych godzin wieczornych, dobrze wiedząc o tym, że są klientki, które nie mogą dotrzeć na zabieg przed południem. Poszukaj takiego gabinetu w swoim mieście. Standardowe godziny otwarcia gabinetów kosmetycznych do 10-20 lub 12-22.

Mobilna kosmetyczka

W Twojej okolicy na pewno działa jakaś mobilna kosmetyczka, a Ty masz dobry powód, aby przetestować tę usługę. Oczywiście mobilne kosmetyczki nie wykonują tych najbardziej zaawansowanych zabiegów, do których potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Nie będzie natomiast problemu z manicure, pedicure, rzęsami, peelingiem czy nawet makijażem permanentnym.

Weekend w SPA

Jeśli naprawdę nie masz czasu, aby korzystać z zabiegów kosmetycznych np. raz na dwa tygodnie, to przynajmniej pozwól sobie na regularne wyjazdy do SPA. Weekend w luksusowym hotelu z rozbudowaną ofertą zabiegową pozwoli Ci się totalnie zrelaksować, naładować baterie i zadbać o swoje ciało.

Funduj sobie zabiegi w domowych warunkach

Na co dzień nie musisz wcale korzystać z usług profesjonalnej kosmetyczki, aby rzetelnie zadbać o swoją skórę i całe ciało. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna i zabiegi przeprowadzane w domowej łazience mogą przynieść naprawdę dobre rezultaty. Spróbuj wykonać peeling cukrowy, zafunduj sobie kąpiel w olejkach eterycznych, poproś partnera o masaż – to tylko kilka propozycji.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie