Biżuteria inspirowana Irbisem

Mateusz Rąbalski
01.12.2020

Czy zastanawiałaś się kiedyś skąd czerpie się pomysły i inspirację, tworząc i projektując nową biżuterię? Zapewne zauważyłaś więc wpływ natury na kolorystykę, wzornictwo i kształt biżuterii. To ponadczasowy motyw, wiodący prym razem z motywem serc, niesłabnący w swej popularności. Czy Ty też zwracasz uwagę na otaczający Cię świat i czerpiesz z niego inspirację w każdym aspekcie życia? Poznaj markę Irbis. Sklep internetowy z wyselekcjonowaną biżuterią dla kobiet takich jak Ty.

NA TROPIE IRBISA

Marka biżuterii Irbis powstała w wyniku obserwacji natury i poczucia potrzeby poszerzania wiedzy o świecie. Tropem dzikich kotów dotarliśmy do tych wyjątkowych, które stały się naszą inspiracją. Śnieżna pantera Irbis. To zagrożony wyginięciem, gatunek dzikich kotów, występujących w Azji Mniejszej. Jest niezwykle majestatyczny i pięknie umaszczony. Może pochwalić się też tytułem najlepszego skoczka wśród kotów - skacze na odległość 15 metrów.

Niestety, ich populację żyjącą na wolności szacuje się na zaledwie 3 tysiące osobników. Największym zagrożeniem dla Irbisów jest człowiek. Między innymi poprzez zabieranie mu siedlisk do życia, wykorzystywanie jego kości w chińskiej medycynie oraz handel futrami, populacja Irbisa stale maleje.

BIŻUTERYJNE INSPIRACJE

Wyselekcjonowaliśmy biżuterię dla osób takich jak Irbisy. Odważnych, walecznych, a zarazem delikatnych i majestatycznych. Nie poddającym się przeszkodom i dążącym do celu. Podobnie jak Irbisy, umiejącym zebrać się do długiego skoku, wbrew przeciwnościom. Nich nasza biżuteria towarzyszy tym skokom, małym i dużym. Złota, srebrna i pozłacana, podobna do srebrzysto-złotego futra Irbisów.

Z IRBISEM DZIEŃ I NOC

W Irbisowym katalogu produktów znajdziesz ponadczasowe modele złotej i srebrnej biżuterii, takie jak klasyczne kolczyki koła, delikatne bransoletki z motywem serc, złote naszyjniki, czy też klasyczne pierścionki. Jeśli właśnie taka biżuteria określa Ciebie, to zdecyduj się na złote, pozłacane i srebrne modele delikatne, o klasycznych kształtach i wiecznej symbolice.
Po drugiej stronie zbocza góry wraz z Irbisem znajdziemy modele efektowne, idealne na okazje oraz te modne, zgodne z najnowszymi trendami: kolczyki z cyrkoniami, masywne bransoletki, czy też naszyjniki celebrytki (https://irbis.style/pl/menu/naszyjniki-celebrytki-274.html) oraz biżuteria z kryształami Swarovski® Crystals.
Jeśli to właśnie ten rodzaj biżuterii lubisz nosić najbardziej, to polecamy efektowne modele z cyrkoniami, duże, nieregularne formy, efektowne zapięcia i dużo koloru!

W STRONĘ ZIEMI

Jesteśmy świadomi tego jak nasze zakupy wpływają na środowisko naturalne, nieustannie edukujemy się w tym aspekcie. Dlatego nasze zakupy pakujemy ekologicznie w 90%, poza zewnętrzną warstwą, chroniącą biżuterię przez warunkami zewnętrznymi. Stosujemy pudełka na biżuterię i opakowania prezentowe wykonane z papieru z certyfikatem FSC®, co jest dla nas gwarancją, że papier pozyskany do ich wytworzenia pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej, z której nie pozyskuje się więcej drewna, niż las jest w stanie wyprodukować. Naturę zostawmy Irbisom!

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie