Najlepsze miejsca na kobiecy tatuaż

Jeszcze do niedawna były zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Dziś coraz częściej zdobią także kobiece ciała. Tatuaże zrobiły prawdziwą furorę we współczesnym świecie i wiele pań planuje zrobienie sobie takiej ozdoby. To trudna decyzja, bo trzeba wybrać nie tylko motyw, ale też miejsce na ciele. Pomożemy Ci w dokonaniu wyboru i wskazujemy najlepsze miejsca na kobiecy tatuaż.

Wewnętrzna strona nadgarstka

To świetne miejsce z kilku powodów. Po pierwsze: wewnętrzna strona nadgarstka jest bardzo nisko na skali bólu, dlatego wykonanie tatuażu będzie niemal bezbolesne. Po drugie: blizna w tym miejscu szybko się goi. Po trzecie: taki tatuaż można łatwo zakryć np. biżuterią, gdy wybierasz się na oficjalne spotkanie i nie chcesz, aby motyw był widoczny. Minusem jest natomiast to, że tatuaż, z uwagi na ograniczoną ilość miejsca, będzie skromny.

Kostka

Klasyka gatunku. Wiele pań robi sobie tatuaż właśnie nad kostką, ponieważ bardzo łatwo można go ukryć pod spodniami. W dodatku malunek w tym miejscu prezentuje się wyjątkowo seksownie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że okolica kostki należy do mało bolesnych, dlatego będzie to dobry wybór dla kobiety, która zamierza zrobić sobie tatuaż po raz pierwszy.

Za uchem

To wielki hit w świecie tatuaży. Coraz więcej pań (ale też panów) robi sobie malunek właśnie w tym miejscu, ponieważ tatuaż prezentuje się intrygująco. Można postawić np. na gwiazdki czy inicjały – wybór jest spory, choć ogranicza go miejsce. W przypadku pań atutem jest to, że po rozpuszczeniu włosów motyw jest całkowicie niewidoczny.

Wewnętrzna strona ramienia

Kolejne miejsce, które można polecić początkującym i mało odpornym na ból. Wewnętrzna strona ramienia to wyjątkowo kobiece miejsce na malunek. Panie chętnie tatuują tam sobie cytaty, imię ukochanego czy dziecka, drobne motywy zwierzęce czy roślinne. Tatuaż jest trudny do ukrycia, szczególnie latem, ale prezentuje się bardzo efektownie.

Palec

To kolejny hit. Tatuaż na palcu rozpropagowały gwiazdy muzyki i filmu. Bez wątpienia taki motyw prezentuje się intrygująco i niezwykle efektownie. Ograniczona powierzchnia nie pozwala na wykonanie dużego motywu – najlepiej sprawdzają się litery lub ornamenty. Tatuaż można zakryć pierścionkami, a ból jest minimalny.

Biodro

Tatuaż w tym miejscu to idealne rozwiązanie dla pań, które chcą się chwalić malunkiem wyłącznie przed swoimi partnerami, ewentualnie na plaży. Malunek prezentuje się seksownie, dodaje kobiecie drapieżności, a spora powierzchnia ciała pozwala tatuażyście wyczarować prawdziwe cuda.

Jeśli jesteś zdecydowana na zrobienie sobie tatuażu, rozważ wybór jednego z tych miejsc. To najbardziej kobiece propozycje, których wspólną cechą jest łatwość ukrycia malunku pod ubraniem, biżuterią i włosami.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.