Dlaczego warto wynająć samochód do ślubu?

Jerzy Biernacki
24.07.2023

Wynajęcie samochodu do ślubu wciąż może się kojarzyć z grubą przesadą i przejawem próżności. Tymczasem istnieje co najmniej kilka argumentów uzasadniających ten krok. Zastanawiasz się, czy warto wynająć samochód do ślubu? Oto dobre powody, dla których powinniście się na to zdecydować.

To wcale nie jest takie drogie

Wynajęcie auta do ślubu nie powinno zrujnować budżetu weselnego. Obecnie spokojnie da się znaleźć oferty za 500-800 złotych (przywiezienie do kościoła/urzędu i na salę weselną), choć ostateczna stawka zależy oczywiście od klasy pojazdu.

Spełnienie małego marzenia

Firmy wynajmujące auta do ślubu często mają w swojej ofercie prawdziwe perełki motoryzacji, co powinno szczególnie zainteresować Twojego narzeczonego. Jeśli np. marzy on o tym, aby przejechać się Teslą, Mustangiem czy Challengerem, to możecie połączyć przyjemne z pożytecznym.

Obsługa all inclusive

Co ważne, w cenę usługi wliczona jest już asysta kierowcy, dlatego nie trzeba się tutaj niczym martwić. Firma oczywiście przygotuje też samochód do ślubu, dokładnie czyszcząc go w środku i myjąc karoserię na błysk. Zwykle po stronie klientów jest ozdobienie auta kwiatami czy szarfami.

Oszczędzamy stresu i czasu komuś z rodziny

Nawet jeśli ktoś w rodzinie ma fajny, reprezentacyjny samochód, to proszenie go o pełnienie roli kierowcy może być lekką przesadą. Goście powinni się dobrze bawić i nie być obciążani dodatkowymi obowiązkami, do których w tym przypadku zaliczymy kompleksowe przygotowanie auta do ślubu (co jest też przecież kosztowne i czasochłonne).

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie