Przezroczyste koperty - oryginalne pomysły na zaproszenia

Mateusz Rąbalski
12.02.2021

Wesele to wyjątkowy czas dla pary młodej. Przyszli małżonkowie pragną, aby ten dzień był nieprzeciętny pod każdym względem. Zaproszenia na ślub to jedna z tych rzeczy, która jeszcze przed samym wielkim dniem, potrafi wprowadzić w atmosferę ceremonii i stanowić małe dzieło sztuki. Jakie trendy obecnie panują w temacie zaproszeń?

Zaproszenia i dodatki

W zaproszeniu ważne są również dodatki do niego dołączone. Kiedy planuje się ślub, łatwo zapomnieć o takich szczegółach. Najczęściej spotykane dodatki to: oryginalne pieczątki, nietypowe koperty, drewniane pudełka, a także wkładki i naklejki z ciekawym akcentem. Bardzo często najwięcej czasu poświęca się na sam wybór odpowiednich zaproszeń. Jakie pomysły w tym temacie są ostatnio najmodniejsze?

Zaproszenia inspirowane naturą zdecydowanie wiodą prym w ostatnich latach. Są romantyczne i delikatne, dlatego nic dziwnego, że tak bardzo podobają się parom młodym. Istnieje wiele wersji kolorystycznych, od intensywnych barw, po te, które są bardziej stłumione i pastelowe. Jest wiele motywów botanicznych i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejną propozycją są zaproszenia minimalistyczne, w których pojawiają się maksymalnie dwa kolory. Jest to klasyczna i elegancka opcja. Są one pozbawione przepychu i zachwycają prostotą w formie. Te zaproszenia ślubne dobrze komponują się z różnymi dodatkami, na przykład wstążkami.

Z drugiego końca spektrum, następną propozycją są zaproszenia w intensywnych, często ciemnych barwach. Butelkowa zieleń, granat albo bordo to oryginalne pomysły, które nadal kojarzą się z elegancją i wyrafinowaniem. Z takimi odcieniami dobrze współgra złoto lub srebro.

Ogromną popularnością cieszą się transparentne dodatki oraz zaproszenia. Jest to oryginalna propozycja, ale na pewno spotka się z uznaniem i podziwem ze strony gości. Jeśli nie przemawia do Ciebie wizja przezroczystego zaproszenia, można postawić na dodatki z kalki, na przykład nakładki z ilustracjami lub koperty.

Kiedy jesteście bardzo zadowoleni z tego jak wygląda zaproszenie, po co zasłaniać je tradycyjną kopertą? Pozwólcie gościom zachwycać się nim, jeszcze zanim odpakują przesyłkę i wybierzcie przezroczyste koperty. Jest to rozwiązanie pasujące do każdego typu zaproszenia i jest nie tylko piękne, ale również praktyczne. Postaw na nowoczesne rozwiązanie i zaskocz swoich gości, transparentnymi kopertami.   

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.