Iyashi Dome - prosty sposób na detoksykację i regenerację organizmu!

Antoni Kwapisz
03.01.2020

Chyba nie ma wśród nas takiej kobiety, która nie narzekałby na nadmierne poczucie zmęczenia. Obecnie zdecydowana większość Polek coraz chętniej korzysta z usług salonów kosmetycznych i gabinetów odnowy biologicznej oferujących profesjonalne zabiegi wspomagające detoks i regenerację komórek ciała. W większości przypadków są one wykonywane przy użyciu specjalistycznej aparatury. Dlatego też dzisiaj skupimy się na urządzeniu Iyashi Dome, opowiemy o jego działaniu oraz efektach jakie z jego pomocą można uzyskać.

Czym jest Iyashi Dome? Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Iyashi Dome to innowacyjne urządzenie określane mianem uzdrawiającej kapsuły, przeznaczonej do odbudowy komórkowej. Iyashi Dome skutecznie wspomaga usuwanie szkodliwych toksyn z organizmu, w tym metali ciężkich takich jak: ołów, aluminium, arsen, chrom, kobalt itp., których obecność w organizmie odpowiedzialna jest za występowanie szeregu nieprzyjemnych dolegliwości np. nawracające bóle głowy czy choroby o podłożu autoimmunologicznym. Uzdrawiająca kapsuła zaprojektowana została w oparciu o japońską technologię wykorzystującą emisję promieniowania podczerwonego FIR o precyzyjnie dobranych parametrach, które wspomagają naprawę komórkową na poziomie mitochondrialnym. Zabiegi Iyvashi Dome wskazane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, uskarżającym się na przewlekłe zmęczenie, co najczęściej spowodowane jest stresem, przepracowaniem, nieodpowiednią dietą itp.

Urządzenie to znajduje się między innymi w ofercie firmy BiNatural - polskiego dystrybutora profesjonalnego wyposażenia do gabinetów kosmetycznych. Osoby zainteresowane tym, jak w rzeczywistości wygląda Iyashi Dome mogą udać się do showroomu firmy zlokalizowanego w Warszawie, na ulicy Bora Komorowskiego 56C (lok. U12).

Jakie efekty przynoszą zabiegi?

O czym wspominaliśmy na samym początku urządzenie to wspomaga detoksykację organizmu, co z kolei pozytywnie odbija się nie tylko na wyglądzie sylwetki, ale także i naszym samopoczuciu. Osoby, które zdecydują się na wykonanie zabiegu po 30-minutowej sesji odczują natychmiastowe odprężenie i zregenerowanie przemęczonego organizmu. Ponad to Iyashi Dome hamuje szkodliwe działanie wolnych rodników, prościej mówiąc - spowalnia procesy starzenia się komórek organizmu, co pozwala nam na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Co więcej zabieg z użyciem uzdrawiającej kapsuły wskazany jest także w przypadku osób aktywnie uprawiających sporty, które zmagają się z bolesnymi zakwasami.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.