Jak wybrać najlepszy suplement diety?

Mateusz Rąbalski
26.02.2018

Suplementy diety są stosowane niemal przez każdego z nas. Kiedyś sięgały po nie osoby szczególnie narażone na niedobory pokarmowe, wykazujące zwiększone zapotrzebowanie na witaminy, cierpiące na określone dolegliwości. Największym powodzeniem cieszyły się suplementy diety dla sportowców, kobiet w ciąży, osób w podeszłym wieku, osób pracujących umysłowo czy cierpiących na osteoporozę. Dziś zmienia się postrzeganie suplementacji, która służy przede wszystkim profilaktyce wielu schorzeń. I z tego względu suplementy stale zyskują na popularności. Te najczęściej stosowane to preparaty z witaminą C, witaminą D3 i K2, witaminy z grupy B, potasem czy adaptogenami, czyli substancjami zwiększającymi wytrzymałość organizmu na stres. Przy wyborze suplementu kierować należy się jednak czymś więcej niż zawartością określonego zestawu witamin i minerałów. Co jeszcze jest ważne?

Chcesz suplementować? Sięgaj po naturalne witaminy Cheers!

Jeśli sięgasz po suplementy diety, zapewne robisz to z troski o zdrowie. Być może zdiagnozowano u Ciebie niedobór witamin lub minerałów, a może po prostu chcesz takiemu niedoborowi zapobiec. Bardzo często suplementy diety mają posłużyć jako profilaktyka wielu schorzeń cywilizacyjnych, gdyż – jak pokazują to wyniki najnowszych badań – witaminy skutecznie chronią przed zawałem serca, miażdżycą, nadciśnieniem, osteoporozą a nawet nowotworami. Nie brakuje zatem powodów, aby sięgać po suplementy – pytanie tylko, jak wybrać ten najlepszy?

Odpowiedzią na potrzebę skutecznej suplementacji są witaminy Cheers. Dlaczego właśnie one? Gdyż suplementy Cheers to preparaty naturalne – ich skład to kompozycja najwyższej jakości składników. Formuła clean label pozbawiona jest jakichkolwiek zbędnych, syntetycznych dodatków. To zrozumiałe – przecież mogą być one szkodliwe dla zdrowia i mogą negatywnie wpływać na przyswajalność cennych witamin i minerałów.

Kolejną cechą wyróżniającą witaminy Cheers jest ich naturalne pochodzenie – takie witaminy pochodzące z olejów czy ekstraktów roślinnych cechują się doskonałą biodostępnością. Czyni to suplementację bardzo bezpieczną i skuteczną. Przyjętą w postaci kapsułki dawka witamin zostanie zatem w całości wykorzystana przez organizm.

Cheers – najlepszy wybór dla każdego

Cheers to wygodne do połknięcia kapsułki, które z racji braku użycia substancji żelujących, mogą być stosowane przez wegetarian i wegan. Bardzo szybko się trawią i uwalniają cenną zawartość. Wykorzystanie kapsułki umożliwia ponadto rezygnację ze stosowania zbędnych wypełniaczy, których nie brakuje w wielu tabletkach. Wysokie dawki witamin i minerałów zapewniają skuteczną suplementację.

W ofercie preparatów marki Cheers znaleźć można wszystkie cenne składniki odżywcze, które są nam obecnie najbardziej potrzebne. Znajdziesz tu zatem naturalną witaminę C pozyskaną z ekstraktu z dzikiej róży i aceroli, witaminę D3 z olejów rybnych połączoną w jednym suplemencie z witaminą K2. Nie brakuje preparatu z kompleksem witamin z grupy B, potasem, kompozycją magnezu, cynku i witaminy B6. Dostępny jest ponadto preparat dedykowany włosom oraz formuła na dzień i na noc, która zapewnia odpowiedni poziom energii w ciągu dnia oraz spokojny sen i regenerację w ciągu nocy.

Autor: Joanna Kaźmierczak / CHEERS

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.