Rewolucja w odchudzaniu

Czy we współczesnym świecie istnieje jeszcze szansa na efektywne odchudzanie? Wydawałoby się, że niestety nie. Ciągle brakuje nam czasu, za czymś gonimy. Praca, dom, praca, a Ty? W jakim miejscu Ty się znajdujesz?

Z każdej strony jesteśmy zalewani informacjami, często nierzetelnymi i niesprawdzonymi. A jeśli chodzi o nasze zdrowie, zostawiamy je na szarym końcu, ponieważ zwyczajnie nie potrafimy ocenić, co jest dobre, a co nie dla nas. Nie powinno tak być. Każdy, kto ma problem jakikolwiek z własnym zdrowiem, w tym z nadwagą powinien zwrócić się ku sobie i się zastanowić, co może zmienić w takiej sytuacji i czy przede wszystkim chce w ogóle uczynić coś dla siebie.

Pomysłów na to jak się odchudzić jest cały zakres. Najprostszym sposobem jest oczywiście postawienie na ruch fizyczny, który niejednokrotnie, żeby spełnił swoje zadanie, musi być wykonywany regularnie i pod okiem fachowców, którzy dopilnują i przygotują specjalny program odchudzania. Każdy jednak z nas ma swój indywidualny profil. Często towarzyszą nam inne problemy zdrowotne, brak czasu, który uniemożliwia wywiązanie się ze wszystkich zaleceń.

Można skorzystać również z ogromnego wyboru ''diet-cudów”. Dokonać w tym wypadku dobrego wyboru, może graniczyć naprawdę z rzekomym cudem. Nie oszukujmy się. Co zadziała na jednego - nie zadziała na drugiego, a często brakuje nam samozaparcia do realizacji tego planu. Diety oczyszczające – bardzo ryzykowne. Sięgać po nie na własną rękę, to stąpać po cienkiej linii i jeśli już decydujemy się, to zawsze tylko pod okiem profesjonalistów.

Jeśli boimy się ryzykować, chcemy mieć pewność, co do jakości w procesie odchudzania, nie mamy czasu - polecamy zwrócić uwagę na suplementy diety, ale po pierwsze te stworzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, zawierające odpowiednie certyfikaty. Po drugie takie, które zawierają jedynie naturalne składniki. Udało się tego dokonać firmie Switzerland Pharmacy z Bazylei.

Produkt Nature Essence Perfect Body Therapy jest na tyle bezpieczny, że może stosować go każdy. Jedynym przeciwwskazaniem, może być uczulenie na któryś ze składniku suplementu oraz ciąża i karmienie piersią. Specjaliści w tej dziedzinie zadbali o odpowiedni dobór komponentów, wychodząc z założenia, że zdrowie zaczyna się w jelitach i to o nie trzeba się zatroszczyć i poświęcić im szczególną uwagę. Wszystko powinno pracować jak w szwajcarskim zegarku. 

Producent oferuje 90 dniową kurację z trzema buteleczkami zawierającymi tylko naturalne składniki.

Preparat prezentuje:

 • Ekstrakt z alg brunatnych, ekstrakt z winorośli - najbogatsze źródło witamin, makro i mikroelemntów połączone z flawonoidami.

 • Inulina - probiotyk, który przekazuje organizmowi minimalną ilość cukru i w całości trafia do jelit, stanowiąc pożywkę dla dobrych bakterii.

 • Ekstrakt z zielonej herbaty - ogranicza wchłanianie tłuszczy oraz zużywa je na potrzeby energetyczne organizmu.

 • Ekstrakt z garcinia cambogia - węglowodany są zużywane i nie gromadzą się w tkance tłuszczowej.

 • Ekstrakt z kakaowca - poprawia naszą witalność i dobry nastrój. 

 • Ekstrakt z pomarańczy gorzkiej - przyspiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. 

 • Ekstrakt z guarany - uwalniany stopniowo, działa dłużej niż kofeina z kawy, przy tym nie wypłukuje magnezu, jednego z najważniejszych pierwiastków organizmu. 

 • L-karnityna - pomaga przetworzyć tłuszcze w dobra energię, oddziałując na formę fizyczną. 

 • Ekstrakt z papryki rocznej - rozgrzewa organizm i pobudza soki trawienne, spalanie tkanki tłuszczowej przebiega szybciej. 

 • Ekstrakt z pieprzu czarnego - pomaga przyswoić składniki odżywcze. 

 • Chrom - odpowiada za poziom cukru we krwi, hamując jednocześnie łaknienie i wilczy głód.

Nie znajdziemy w tym specyfiku chemicznych dodatków. Sama natura zawarta w jednej kapsułce, przyjęta raz dziennie gwarantuje efekt o jakim marzymy.

Zaprezentowany skład tworzy unikalne zestawienie, który wspomaga cały proces odchudzania. Utrata tkanki tłuszczowej powinna przebiegać harmonijnie z wszystkim funkcjami poszczególnych organów. Nie można spalać tkanki tłuszczowej, nie dbając o właściwą pracę jelit, trzustki i wątroby. Nasz stan psychiczny i nastawienie jest równie ważne, jeśli nie najważniejsze w całej terapii. 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.