Dlaczego on lubi „od tyłu”?

Marek Szydełko
17.12.2020

Być może zadałaś sobie kiedyś tytułowe pytanie i nareszcie chciałabyś poznać na nie odpowiedź. Świetnie trafiłaś! Większość facetów preferuje pozycje seksualne, w których znajdują się za swoją partnerką. Można to wytłumaczyć na różne sposoby. Jeśli nie masz problemu z tym, aby kochać się z partnerem od tyłu, ale po prostu ciekawi Cię, skąd wzięła się jego fascynacja takimi pozycjami, to przeczytaj nasz poradnik.

Element dominacji nad partnerką

Żaden facet pewnie się do tego nie przyzna, ale powinnaś wiedzieć, że panowie bardzo lubią dominować nad swoimi partnerkami. Wszelkie pozycje od tyłu dają im poczucie władzy, co zapewnia im dodatkową stymulację. Nie ma się też o co obruszać – to zupełnie normalne, że w łóżku realizujemy (lub próbujemy realizować) swoje fantazje. Jeśli obojgu Wam to odpowiada, to nie ma nic złego w tym, że partner tak chętnie obraca Cię plecami do siebie.

Twoja pupa musi mu się bardzo podobać!

Podbudowana? Super! Jeśli sama trochę narzekasz na wygląd swojej pupy, uważasz, że jest za gruba albo zbyt płaska, to powinnaś szybko zmienić zdanie. Skoro partner uwielbia się z Tobą kochać od tyłu, to najwyraźniej jest gorącym orędownikiem Twoich pośladków. Przestań więc mieć z tego powodu kompleksy i ciesz się tym, że w oczach partnera jesteś atrakcyjna i ponętna.

Ma pełną kontrolę nad wydarzeniami

To jeden z najważniejszych powodów, dla których panowie uwielbiają kochać się od tyłu. Takie pozycje gwarantują im przejęcie pełnej kontroli nad tym, co robicie w łóżku. Chodzi już nie tylko o tempo czy głębokość penetracji, ale też o możliwość bawienia się Twoim ciałem, stymulowania łechtaczki i układania Cię pod takim kątem, jaki mu najbardziej odpowiada.

To warto wiedzieć

Pozycje od tyłu są również idealne i zawsze preferowane przez panów mających krótkie prącie. W takich pozycjach długość przyrodzenia nie ma istotnego znaczenia dla satysfakcji mężczyzny, ale też kobiety.

Może robić z rękoma, co mu się żywnie podoba

Wolne ręce kuszą do tego, aby odkrywać nimi kolejne zakamarki Twojego ciała – to na pewno bardzo go kręci. W pozycjach od tyłu mężczyzna może np. pieścić Twoje piersi, pupę, łechtaczkę, uda. Pisząc obrazowo: jesteś cała do jego dyspozycji. Koniecznie to wykorzystaj dla własnej rozkoszy i instruuj partnera, gdzie i jak ma Cię dotykać.

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.