Dlaczego powinnaś co jakiś czas poprosić partnera, aby przejechał się Twoim samochodem?

Maciej Piwowski
10.07.2023

Jeśli masz własne auto, to pewnie starasz się z grubsza o nie dbać. Większość kobiet nie interesuje się jednak motoryzacją i nie potrafi ocenić, czy samochód pracuje prawidłowo czy nie. Od czego są faceci? Świetnym pomysłem jest poproszenie partnera o to, aby raz na jakiś czas przejechał się Twoim autem, na przykład do pracy czy na zakupy. Sprawdź, co możesz na tym zyskać.

Wykrycie potencjalnych usterek

Większość facetów zwraca uwagę na wszelkie niepokojące dźwięki i zachowania samochodu, które mogą świadczyć o awarii. Jeśli Ty nie byłabyś w stanie odróżnić stukania łącznika stabilizatora od sworznia wahacza, to daj auto partnerowi – zyskasz pewność, że jeździsz sprawnym samochodem lub załatwisz sobie naprawę bez swojego zaangażowania.

Darmowe mycie

Faceci uwielbiają dbać o auta, często aż do przesady. Jeśli sama masz problem z myciem samochodu, na przykład nie masz na to czasu lub czujesz się niekomfortowo na myjni samoobsługowej, to oddaj partnerowi kluczyki do lekko zapuszczonego auta. Wróci do Ciebie lśniące i pachnące!

Darmowe tankowanie

To trochę perfidny, ale też skuteczny sposób na darmowe tankowanie. Po prostu oddaj partnerowi kluczyki do auta, w którym dopiero co zapaliła się rezerwa. Uwierz, że żaden facet nie wytrzyma tego widoku i od razu podjedzie na stację benzynową.

Krok bliżej do nowego auta!

Może się zdarzyć, że po jeździe Twój partner będzie załamany stanem technicznym samochodu i uzna, że nie ma innego wyjścia: czas zmienić Ci auto. Jeśli obecny samochód już Ci się znudził, nie spełnia Twoich oczekiwań czy po prostu przestał Ci się podobać i trzeba do niego coraz więcej dokładać, to warto rozważyć jego wymianę, wcześniej przekonując do niej partnera. Pożyczenie mu auta na jakiś czas może w tym tylko pomóc.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie