Jak mężczyźni podrywają? Sprawdź jak to robią!

Piotr Kowalczyk
05.08.2021

Kobiety potrafią uwodzić zmysłowo, poprzez czułe gesty, spojrzenia, przygryzanie warg lub przeczesywanie włosów. Fizjonomia kobiety daje jej spore pole do popisu, w uwodzicielskim flircie z mężczyzną. Natomiast czym mogą mężczyźni zaimponować lub zainteresować sobą kobietę? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Mężczyzna jak wiadomo, nie będzie zakładał nogi na nogę lub przygryzał warg, widząc kobietę, która mu się podoba. Techniki, które stosują panowie, nieco się różnią od tych typowo kobiecych, aczkolwiek wiele z nich może się wręcz powtarzać. Zobacz, jak mężczyźni okazują zainteresowanie kobiecie: https://kobiecystyl.pl/jak-mezczyzna-okazuje-zainteresowanie-kobieta-najwazniejsze-sygnaly/ i sama oceń, czy też byłaś w takiej sytuacji.

Ciekawe sposoby mężczyzn na podryw kobiety

Mężczyzna, chcąc zapoznać kobietę, która mu się podoba, może uciekać się do różnych technik, niekoniecznie zbyt subtelnych. Niemniej jednak każdy facet ma swoje sposoby na kobiety. Zobacz, jak mężczyźni potrafią podrywać kobiety.

Metoda na kumpli

Prawdziwi i zaufani przyjaciele to skarb każdego faceta. Oni czasem mogą załatwić sprawę za niego, kiedy jemu brakuje koncepcji, jak zbliżyć się do dziewczyny. Kumple niby tak mimochodem sami zaczepiają dziewczynę, prowadzą z nią luźną konwersacją i wplątują w nią osobę swojego kolegi. Na ogół opowiadają o nim w samych superlatywach, ale niezbyt nachalnie, aby się ona nie zorientowała. Delikatnie zwracają jej uwagę na jego osobę. Przy okazji mogą wyczuć, czy ona podziela zainteresowanie jego osobą.

Pojawia się tam gdzie ona

Sposób stary jak świat, ale jak widać nadal działa. Kiedy jakaś dziewczyna podoba się mężczyźnie, to stara się być jak najbliżej niej. Na ogół pojawia się w miejscach, gdzie ona bywa. Warto przy tym zaprzyjaźnić się z jej znajomymi, aby oni ewentualnie mu podpowiedzieli, gdzie ona lubi spędzać wolny czas. Oczywiście ta forma ma jedną wadę. Otóż nie można być zbyt nachalnym, aby kobieta nie poczuła się osaczona przez mężczyznę. Wszystko ma być niby przypadkiem, nienachalne tak, aby ona nie poczuła się zbytnio osaczona.

Research to podstawa

Kiedy podoba się mężczyźnie dana kobieta, to chce wiedzieć o niej jak najwięcej. Przekopuje internet w poszukiwaniu wszystkich informacji o niej, które mogłyby mu posłużyć do jej poderwania. Przegląda social media, poznaje jej znajomych, aby jak najwięcej się o niej dowiedzieć. W czasach, gdy lubimy się dzielić swoimi planami na weekend lub zainteresowaniami na facebooku, czy Instagramie, to dla takiego faceta jest to cenne źródło wiedzy na jej temat. Przy okazji poznaje jej gusta muzyczne i sposób spędzania wolnego czasu.  Przeszukuje informacje na temat jej hobby, aby zaczepić ją i rozpocząć rozmowę na temat np. jej ulubionego zespołu.  

Mężczyźni mają wiele sposobów na zwrócenie uwagi dziewczyny.  Niektóre są bardziej wyrafinowane, inne mogą wydawać się zbyt prostackie.  Wszystko zależy od upodobania i charakteru samego pana, w jakich on dziewczynach gustuje.   To, co sami panowie powtarzają, nieważne, jaka  jest metoda na podryw kobiety, ważne, że ona na nią działa.

Artykuł powstał we współpracy z portalem dla kobiet KobiecyStyl.pl.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.