Sygnały, które świadczą o tym, że Twój facet może mieć problemy z erekcją

Piotr Kowalczyk
04.10.2021

Impotencja nie jest już przypadłością tylko panów w słusznym wieku. Coraz częściej dotyka młodych mężczyzn. Jest to zwykle efekt stresu, złej diety, braku pewności siebie oraz stosowania używek. Dla facetów to bardzo drażliwy temat, dlatego partner raczej nie będzie chciał Ci się z tego zwierzyć. Możesz jednak poznać, że coś jest nie tak po kilku charakterystycznych sygnałach. Wymieniamy je w naszym poradniku.

Odmawia seksu

Trudno o bardziej typowy sygnał, który powinien dać Ci do myślenia. Jeśli w Waszym związku wszystko jest w porządku, nie podejrzewasz partnera o zdradę, a mimo to regularnie odmawia on zbliżeń, to zacznij się martwić. Być może przyczyną jest właśnie impotencja. Facet woli wtedy w ogóle nie dopuszczać Cię do siebie, niż dać po sobie poznać, że nie potrafi stanąć na wysokości zadania.

Przełącza kanał, gdy w filmie jest scena seksu

Takie momenty są dla niego krępujące, ponieważ wie, że jemu seks w obecnym stanie nie wychodzi. Wstydzi się tego, nie chce patrzeć, jak inni czerpią przyjemność z seksu, dlatego szybko chwyta za pilot i zmienia kanał.

W ogóle nie podejmuje tematów erotycznych

Możesz to zauważyć zwłaszcza w towarzystwie podczas imprezy ze znajomymi. Jeśli inni panowie pozwalają sobie na świńskie żarty, a Twój facet nie bierze w tym udziału, wręcz wychodzi do innego pomieszczenia pod byle pretekstem, to najwyraźniej temat seksu jest dla niego strasznie kłopotliwy. Może mieć to związek właśnie z impotencją.

Przed zbliżeniem zamyka się na długo w łazience

Robi tak, aby przyjść do łóżka już w pełnej gotowości. Najpewniej w łazience ogląda film pornograficzny, masturbuje się  lub przyjmuje jakiś środek na potencję (albo robi to wszystko na raz). Zauważyłaś, że po powrocie z łazienki Twój facet ma lekki wzwód i od razu zabiera się do dzieła, aby podtrzymać erekcję? W takim razie niemal na pewno ma problem z impotencją.

Preferuje pieszczoty oralne i zabawy palcami

I co charakterystyczne, dotyczy to wyłącznie pieszczot z jego strony. Czyli: gdy Ty masz ochotę na seks, to Twój facet zawsze zaczyna Cię pieścić oralnie lub używa palców, ale nie oczekuje wzajemności. Penetracja jest dla niego bardzo problematyczna, stąd woli w ogóle do niej nie dopuścić.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.