Twój facet lubi majsterkować? Oto gotowa lista prezentów, które go ucieszą

Maciej Piwowski
13.06.2022

Masz w domu majsterkowicza? To prawdziwy skarb, o ile oczywiście Twój facet nie spędza całego wolnego czasu w garażu czy w piwnicy. Dziś, gdy coraz mniej mężczyzn potrafi cokolwiek zrobić i naprawić, trzeba doceniać umiejętność majsterkowania – chociażby poprzez sprezentowanie swojemu facetowi praktycznych i na pewno pożądanych przez niego akcesoriów. Kilka na 100% trafionych pomysłów znajdziesz w naszym poradniku.

Skrzynka narzędziowa

Jeśli Twój facet jeszcze nie ma takiej skrzynki lub obecna jest za mała/sfatygowana, to będzie to naprawę świetny prezent, który wywoła szeroki uśmiech na jego twarzy. W dodatku taką solidną skrzynkę możesz kupić już za kilkadziesiąt złotych, dlatego jest to dobra opcja przy ograniczonym budżecie prezentowym.

Zestaw kluczy i nasadek

Każdy majsterkowicz marzy o kompletnym zestawie kluczy grzechotkowych z nasadkami, ponieważ są to narzędzia używane praktycznie cały czas, niezbędne do wygodnego i bezpiecznego przeprowadzania różnych napraw, czynności montażowych etc. Taki zestaw można kupić za około 200 złotych – wszystkie elementy będą zapakowane w praktyczną walizkę.

Wkrętarka akumulatorowa z zestawem bitów i wierteł

To już nieco droższy prezent, ale jeśli możesz sobie pozwolić na głębsze sięgnięcie do kieszeni, to koniecznie weź ten pomysł pod uwagę. Wkrętarka akumulatora jest super praktyczna, wygodna w majsterkowaniu, przyda się do skręcania mebli, wieszania obrazów, naprawiania różnych usterek etc. Porządną wkrętarkę z zestawem bitów i wierteł możesz kupić już za około 400 złotych i będzie to sprzęt, który posłuży przez wiele lat.

Latarka czołówka

Twój facet wciąż nie ma takiej latarki, a widzisz, jak wielokrotnie męczy się trzymając latarkę w zębach czy prosząc Cię o poświecenie w jednym miejscu? W takim razie nie szukaj niczego innego – latarka czołówka na pewno go ucieszy, będzie też intensywnie używana i rozwiąże prozaiczne problemy Twojego faceta-majsterkowicza.

Inne elektronarzędzie akumulatorowe

Możesz również pokusić się o podarowanie swojemu mężczyźnie innego elektronarzędzia na akumulator, jeśli ma już wkrętarkę. Wybór jest bardzo duży, dlatego przede wszystkim dyskretnie podpytaj, co mogłoby mu się przydać – szlifierka kątowa, wyrzynarka, piła elektryczna, a może coś do ogrodu?

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.