Dlaczego kwiaty to zawsze dobry pomysł?

Jerzy Biernacki
01.09.2021

Wręczanie podarunków to jedna z najmilszych rzeczy, jakie robimy dla siebie nawzajem, świadcząca o naszym zainteresowaniu, sympatii i trosce. Lubimy prezenty dostawać, ale dużo radości sprawia nam również ich dawanie. Widok uśmiechu, szczęścia i zaskoczenia na twarzy bliskiej osoby jest jedną z przyjemniejszych chwil w życiu. W prawdziwych i szczerych relacjach nie liczy się wartość materialna wręczanego prezentu, ale sam fakt, że ktoś o nas pamiętał i zadał sobie trud, by sprawić nam niespodziankę. Wśród najczęściej wręczanych prezentów królują niepodzielnie kwiaty i czekoladki i nic w tym dziwnego! Ile byśmy ich nie dostali w życiu, kwiaty nadal są zachwycająco piękne, a czekoladki przepyszne!

Wybierz kwiaty, które zachwycą!

Zastanawiasz się, jakie kwiaty wręczyć, by Twój bukiet jednak wyróżnił się pośród innych wiązanek? I czy kwiaty to na pewno dobry pomysł? Zdecydowanie tak! Przewaga kwiatów nad innymi podarunkami zaczyna się od ich niesamowitej uniwersalności. Jest to stosowny i odpowiedni upominek na praktycznie każdą okazję. Bukiety pięknie pachnących i urzekających kolorem kwiatów sprawdzą się zarówno dla ukochanej kobiety, szefa, nauczyciela, koleżanki z pracy, przyjaciół czy teściów. Są dobrze odbierane i zawsze wywołują uśmiech na twarzy, nawet jeśli ktoś się ich spodziewa. Gwarancją efektu WOW! są flower boxy, które robią zdecydowanie bardziej oszałamiające wrażenie niż klasyczna wiązanka i wzbudzą zachwyt najbardziej wymagającej osoby. Misternie ułożone cięte kwiaty umieszczone w szykownym, ozdobnym pudełku sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany.

Ogromny wybór na każdą okazję

Wybierając flower boxy Rose Du Château masz pewność, że są przygotowane z najlepszych kwiatów od wiodących europejskich hodowców. W zależności do swoich upodobań możesz wybrać spośród wielu kolorów róż i piwonii, a jeśli chcesz podarować bukiet, jakiego bliska Ci osoba być może nigdy jeszcze nie dostała, wybierz flower box z wiecznych kwiatów. Tak przygotowane pudełko z kwiatami zachowa swój kształt i kolor przez nawet dwa lata, budząc zachwyt i przywołując miłe wspomnienia. Kwiaty wieczne to cięte róże lub piwonie, które zostały poddane specjalnemu procesowi stabilizacji, pozwalającemu na długie utrzymanie nieskazitelnych walorów estetycznych kwiatów. Bez względu na to, czy wybierzesz bukiet z kwiatów świeżych czy wiecznych, flower box Rose Du Château gwarantuje Ci, że obdarowana osoba będzie mile zaskoczona i po prostu szczęśliwa.

Podaruj kwiaty w każdym miejscu bez zmartwień

Ogromnym autem flowerboxów jest to, ze są praktycznie bezobsługowe. W środku znajduje się gąbka ze specjalną odżywka, dzięki której żywe kwiaty zachowują długo świeżość. Samo pudełko jest bardzo eleganckie, zrobione z najlepszej jakości materiałów i w zupełności zastępuje wazon. Nie ma potrzeby szukania naczynia, w których kwiaty umieścisz, bo sam box spełnia te rolę doskonale. To również pozwala Ci na wręczenie kwiatów tam, gdzie tylko sobie wymarzysz, bez martwienia się, czy przetrwają cały wieczór i gdzie je położysz. A gdy kwiaty stracą już swoją świeżość gustowne pudełko z pewnością znajdzie swoje zastosowanie jako element dekoracyjny w domu lub biurze.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.