DomowyPediatra.pl - Czy warto ? Poznaj opinię pacjentów

Mateusz Nowak
18.07.2020

Co do samego wsparcia to ciężko znaleźć zastrzeżenia, łączę się przez infolinię, bądź umawiam wizytę przez aplikację w telefonie. Pierwszą jednorazową wizytę testową wykonałam w ramach promocji jaką domowypediatra.pl prowadził w internecie w pierwszym tygodniu czerwca, była to pierwsza wizyta za symboliczną złotówkę...

DomowyPediatra.pl to nowe centrum medyczne dla całej rodziny, które skupia swoją działalność na prowadzeniu swoich pacjentów online. Centrum, jak nazwa wskazuje, powstało z myślą o najmłodszych pacjentach, jednak zapewnia opiekę medyczną całej rodzinie. Działalność telemedyczną zaczęli w 2020 roku. Jedna z ich pacjentek, tak się wypowiada na temat otrzymanego wsparcia:

„Domowego Pediatrę wybrałam z racji dostępności opieki przez całą dobę, jak również, że nie posiadając samochodu, nie chciałam narażać swojego dziecka i siebie na kontakt z wieloma ludźmi w komunikacji miejskiej i w przychodni. Tym bardziej teraz, kiedy mamy koronawirus i związane z nim zalecenie dystansu społecznego, stwierdziłam że jest to dużo bezpieczniejsza forma opieki niż tradycyjna.

Co do samego wsparcia to ciężko znaleźć zastrzeżenia, łączę się przez infolinię, bądź umawiam wizytę przez aplikację w telefonie. Pierwszą jednorazową wizytę testową wykonałam w ramach promocji jaką domowypediatra.pl prowadził w internecie w pierwszym tygodniu czerwca, była to pierwsza wizyta za symboliczną złotówkę. Akurat dziecko zmagało się z kolką i próbowałam wszystkiego, śmignęła mi reklama na facebooku i zdecydowałam spróbować. Byłam pozytywnie zaskoczona faktem, że już po 20 minutach udało mi się połączyć z pediatrą. Pani doktor, była bardzo miła i pomocna, zaleciła lek, którego nie znałam i po jego zakupie już w ciągu 2 godzin dziecko się uspokoiło.

Po rozmowie z mężem zdecydowaliśmy się na pakiet rodzinny ze stałej opieki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz pediatry prowadzącego dla naszej całej rodziny, mamy porady specjalisty dietetyka i fizjoterapii, są również inne specjalizacje w pakiecie, ale nam akurat te są najbardziej potrzebne. Dostępność i bezpieczeństwo są powszechnymi zaletami zdalnej opieki medycznej, jednak oczekuję wykwalifikowanego zespołu specjalistów i każdy lekarz, z którym miałam styczność w Domowym Pediatrze, właśnie taki był. Z czystym sumieniem polecam opiekę telemedyczną domypediatra.pl”

Jak możemy się dowiedzieć z wypowiedzi Pani Doroty, na rynku istnieje wiele rozwiązań telemedycznych, jednak większość z nich powstała z potrzeby okoliczności. Mówimy tutaj o sytuacji związanej z koronawirusem. Placówki medyczne były częściowo przygotowane na taką sytuację, mowa oczywiście o placówkach prywatnych, zatem w ich interesie jest zapewnić wszystkim pacjentom opiekę za którą zapłacili. Jednak czy rozwiązania technologiczne, jak również zespół specjalistów jest przeszkolony do tego typu opieki? Odpowiedź na to pytanie przeważnie znajduje dopiero rzeczywistość, w tym przypadku weryfikacja jest kosztem pacjentów, którzy wykupili pakiet. Natomiast DomowyPediatra.pl to platforma, której działalność skupia się na opiece online i powstała z takim właśnie zamiarem, gdzie zespół specjalistów został wyselekcjonowany według ich kompetencji i doświadczenia, z dużym naciskiem na ich predyspozycje do pomocy online. Szkolenia, testy i wszelkie scenariusze z jakimi mogą się spotkać lekarze podczas wizyty online, zostały przepracowane, aby pacjenci dostali pełne wsparcie, za które płacą.

DomowyPediatra.pl – Internetowa przychodnia dla całej rodziny

 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.