Hydrafacial - czy warto zdecydować się na ten zabieg?

Maciej Piwowski
06.03.2023

Każda kobieta marzy o tym, aby jej twarz wyglądała młodo, zdrowo i olśniewająco. Efekt ten jednak w pewnym wieku trudno uzyskać, nawet stosując najpopularniejsze markowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Jak zatem sprawić, by twarz, szyja oraz dekolt wyglądały gładko i pięknie?

Z pomocą przychodzi zabieg Hydrafacial, czyli mikrodermabrazja wodna, która w sposób błyskawiczny odmładza i wygładza skórę. Zabieg ten popularny jest na całym świecie, a ponieważ jest to wyjątkowo skuteczna metoda na szybkie odmłodzenie, bardzo chętnie korzystają z niego także gwiazdy światowego formatu.

  1. Hydrafacial - Czym jest mikrodermabrazja wodna?
  2. Zabieg popularny wśród gwiazd - kiedy go stosować?
  3. Hydrafacial - czy warto? Gdzie zrobić zabieg?

1. Hydrafacial - Czym jest mikrodermabrazja wodna?

Hydrafacial, czyli inaczej mikrodermabrazja, to wyjątkowo skuteczny zabieg odmładzający i rewitalizujący, który wykonuje się na twarzy, szyi oraz dekolcie. Przełomowa technologia, zwana także hydropeelingiem stosowana jest w kosmetologii aparatowej i polega na usuwaniu z powierzchni skóry martwego naskórka wraz z zanieczyszczeniami. Jednocześnie aplikowane zostają specjalne substancje, działające oczyszczająco i nawilżająco, przez co skóra jest odpowiednio nawodniona i wygląda młodziej. Substancje te są dobierane odpowiednio do problemu skóry, tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Cały zabieg wykonuje się stosunkowo szybko, a efekt jest natychmiastowy. Nie trzeba się także obawiać żadnych podrażnień.

2. Zabieg popularny wśród gwiazd - kiedy go stosować?

Innowacyjny zabieg Hydrafacial jest niezwykle popularny, także wśród gwiazd Hollywood. Jeżeli więc kiedykolwiek zastanawiałaś się dlaczego Beyonce, Cameron Diaz, czy Paris Hilton wyglądają ciągle tak młodo, pomimo upływu lat, mikrodermabrazja to jeden z ich sekretów. Na szczęście nie trzeba być gwiazdą, ani lecieć za ocean, żeby skorzystać z odmładzającego zabiegu, ponieważ wykonywany jest on także w specjalistycznych klinikach w Polsce, o czym można przekonać się pod linkiem laguel.pl/produkt/oryginalny-zabieg-hydrafacial-na-twarz.

Kto zatem powinien zdecydować się na zabieg Hydrafacial i kiedy najlepiej go zastosować? Dobrą wiadomością jest fakt, że do wykonania zabiegu nie ma specjalnych ograniczeń. Może być on wykonany na każdym, nawet bardzo wrażliwym typie skóry, a substancje użyte podczas zabiegu są dopasowane do wieku oraz stanu i cech skóry.

Zabieg Hydrafacial jest świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce pozbyć się zmarszczek i w ten sposób nadać swojej twarzy gładkiego i młodego wyglądu. Stosuje się go także do usuwania przebarwień i eliminowania problemu z nadmierną suchością skóry. Podczas zabiegu skóra zostaje nawodniona, dzięki czemu odzyskuje swój blask.

Terapię można zastosować także do leczenia trądziku oraz usuwania blizn potrądzikowych.

3. Hydrafacial - czy warto? Gdzie zrobić zabieg?

Na zabieg w pierwszej kolejności powinny zdecydować się osoby, które zmagają się z nieustępującymi problemami skórnymi. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zniwelować oznaki starzenia się skóry. Innowacyjna technologia zastosowana do przeprowadzenia zabiegu Hydrafacial daje zdumiewający i trwały efekt, dzięki czemu po zabiegu można poczuć się młodo i komfortowo.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie