Koszulki na Dzień Ojca, czyli prezent, który wyraża wszystko

Mateusz Nowak
06.06.2022

Jeżeli chodzi o to, aby podarunek wyrażał coś więcej, koszulki na Dzień Ojca sprawdzą się znakomicie. Oczywiście nie byle jakie koszulki – najlepsze na tę okazję będą koszulki personalizowane.

Można by zapytać – dlaczego właśnie personalizowane? Dlatego, że wyróżniają się na tle innych – to rzecz niemal oczywista. Na tym jednak nie koniec, ponieważ koszulka ozdobiona samodzielnie wybieranymi napisami, a w niektórych przypadkach także zdjęciami, pozwala wyrazić więcej. Wyraża osobowość noszącej ją osoby, ale też pokazuje intencje autora upominku. To doskonałe połączenie, które idealnie sprawdzi się przy takich właśnie okazjach jak Dzień Ojca (dla przypomnienia – obchodzony w Polsce każdego roku 23 czerwca).

Ponieważ dostępnych koszulek – i ich rodzajów – jest naprawdę mnóstwo, wybraliśmy takie, które na tę właśnie okoliczność nadają się szczególnie dobrze.

Etaty taty

Zajmowanie się pracą, dziećmi, wypełnianie domowych obowiązków, zabawa… a gdzie tu jeszcze czas na sen i odpoczynek, na relaks i poczytanie książki? Tak, zdecydowanie bycie ojcem to zadanie, które można by przyrównać do kilku etatów jednocześnie – i tę właśnie prawdę wyraża koszulka męska z nadrukiem ETATY TATY.

Tata rocks

Lata płyną, a zamiłowanie do zespołów takich jak Scorpions, Iron Maiden czy AC/DC nie słabnie ani trochę? W takim razie idealna będzie koszulka dla taty-muzyka TATA ROCKS! Biel i obowiązkowa czerń, napisy umieszczone na tle symbolicznej kostki do gry na gitarze… całość tworzy doskonałe połączenie i robi piorunujące wrażenie!

Tata wszechmogący

Niektórzy pamiętają jeszcze film Bruce Wszechmogący opowiadający o mężczyźnie, który w wyniku splotu nieprzewidzianych okoliczności wszedł w posiadanie boskich mocy. To jednak filmowa fikcja, tymczasem podobnych przypadków nie trzeba szukać wcale daleko. Dla wielu ojców nie ma przecież rzeczy niemożliwych, co podkreśla koszulka z nadrukiem dla taty TATA WSZECHMOGĄCY.

Na pierwszy Dzień Ojca

Debiut w żadnej roli nie jest łatwy… choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Często jednak bywa niezwykle satysfakcjonujący – i z pewnością tak będzie w kontekście pierwszego Dnia Ojca. To wyjątkowa okazja, którą należy odpowiednio uczcić. Przyda się podarunek – np. taki jak męska koszulka z nadrukiem PREZENT NA PIERWSZY DZIEŃ OJCA.

Jak widać po powyższych przykładach, wystarczy odrobina kreatywności, aby przygotować coś naprawdę wyjątkowego – a następnie jeszcze tylko krótka chwila na to, by temu czemuś wyjątkowemu nadać osobisty charakter. W sam raz na upominek. 23 czerwca to dzień szczególny, taki, o którym zdecydowanie warto pamiętać. To także okazja nie tylko do tego, aby wręczyć tacie prezent, ale też do tego, by spędzić z nim trochę czasu – zwłaszcza jeśli na co dzień nie ma się zwykle ku temu sposobności.

Dlatego już dziś zaplanuj, jak będzie wyglądał nadchodzący Dzień Taty. Zajrzyj też na Crazyshop.pl w poszukiwaniu pomysłów na prezent – koszulki na Dzień Ojca, personalizowane samodzielnie wybieranymi napisami lub zdjęciami, będą jak znalazł!

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.