Najciekawsze pierścionki dla bliskiej osoby

Jerzy Biernacki
28.05.2021

Pierścionek jest prezentem, który w wielu przypadkach jednoznacznie kojarzy się z zaręczynami. Ta wyjątkowa chwila okraszona jest wieloma emocjami, które przepełniają przyszłych narzeczonych. Pierścionki można, jednak podarować bliskim osobom z innych okazji. Taki prezent można również sprawić samemu sobie. Obecnie na rynku znaleźć można wiele rodzajów tej biżuterii. Jakie pierścionki są najmodniejsze i najciekawsze?

Kolorowe pierścionki zaręczynowe- klasyka w nowoczesnym wydaniu

Wybór odpowiedniego pierścionka jest dużym wyzwaniem. Chcemy przecież, aby druga osoba była zadowolona z takiego prezentu. Każda kobieta ma inny gust. Jedna woli minimalistyczne dodatki a druga duże, świecące kamyki. Inną ważną kwestią jest rodzaj kruszcu, z którego wykonany jest pierścionek. Obecnie nadal najmodniejsze jest złoto. Wiele osób decyduje się, jednak na jego różne warianty. Białe lub różowe złoto, będzie więc doskonałym wyborem. Kolorowe pierścionki zaręczynowe cały czas zyskują popularność. Do wyboru mamy kamienie wykonane z najróżniejszych minerałów. Brylanty są zawsze bezpiecznym wyborem. Czasem, jednak warto pomyśleć na przykład o: rubinie, szmaragdzie lub topazie. Kolorowy pierścionek z pewnością nie zostanie niezauważony w gronie znajomych. Do zdecydowanie dobra opcja dla kobiet, które lubią ciekawą biżuterię.

Sygnet- oryginalny prezent dla kobiety

Stare pierścionki skrywają w sobie pewną tajemnicę. Są niezwykle eleganckie, gustowne a do tego oryginalne. Można wybrać zarówno te skromniejsze, jak i te masywniejsze wersje pierścionków. Wykonane z białego lub żółtego złota będą wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Możemy znaleźć je w wersjach z różnymi minerałami. Świetnym wyborem może okazać się sygnet z rubinem. Mamy wtedy pewność, że jest on wykonany z najwyższej jakości materiału, który nie zniszczy się z biegiem lat. Sygnety są pierścionkami dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoim wyglądem i stylizacjami. Taki sygnet z rubinem może pochodzić z odległych czasów i być wspaniałym prezentem dla najbliższej osoby.

Pierścionek jest wyjątkowym rodzajem biżuterii. W kulturze jest to bardzo znaczący symbol, który oznacza przywiązanie do drugiej osoby. Przy wyborze pierścionka zawsze, jednak należy kierować się przede wszystkim gustem drugiej osoby. Niektóre kobiety wolą skromniejszą biżuterię a niektóre pokaźniejszą. Na rynku znaleźć można wiele rodzajów kolorowych pierścionków zaręczynowych oraz sygnetów. Każda osoba może więc wybrać taki, który najbardziej przypadnie jej do gustu.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.