Odwieczne pytanie - co na prezent dla dziewczyny?

Maciej Piwowski
17.05.2018

Panowie znacie ten klimat? Przez przypadek lub dzięki niezawodnemu Facebookowi dowiadujecie się, że oto Wasza dziewczyna za dwa dni (taki dajemy Wam maksymalny zapas...) ma urodziny lub inne ważne święto?

Na szczęście o rocznicach potrafią nam same perfidnie przypomnieć. Niemniej jednak, robimy wszystko, żeby obyło się bez dobrze znanengo nam FOCHA! Co wobec tego zrobić, żeby wszystkie nasze starania nie poszły na marne? Obrać odpowiedni kierunek! Nie ma co panikować i chwytać się wszelkich pomysłów, które wpadną nam do głowy. Dlaczego? Większość z nich może okazać się całkowicie do bani!

Tak. Tylko spokój może nas uratować. Nawet jeżeli do imprezy osiemnastkowej naszej lubej zostały 3-4 godziny, a my nie wiemy nawet jak mógłby wyglądać prezent dla dziewczyny na 18 urodziny w najbardziej oczywistej postaci. Jest pewien fajny sposób na to, żeby dać jej coś odpowiedniego na właściwą okazję. Wystarczy wczuć się w jej osobę, pomyśleć przez chwilę jak ona. Wiemy, że to nic prostego, ale zobaczycie, że będzie bardzo pomocne. Czemu to ma służyć? My zazwyczaj myślimy w ten sposób: "Co ja mam jej dać, żeby była zadowolona?", "Co spełni jej oczekiwania?" - i przez to spalamy się na starcie. Uwierzcie nam, że nie musi to być ani nic drogiego, ani wyszukanego, a ten tok myślenia, pozwoli Wam wyluzować.

Prezent dla niej - co robimy?

Żeby to było jasne, my również nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co akurat Twojej dziewczynie siedzi w głowie. Wszyscy faceci to przerabiali i przerabiać nadal będą. Można jednak zbliżyć się odrobinę do kwestii zrozumienia. A kwestia prezentów to świetny przykład. Kobiety nie wymagają od nas zbyt wiele, to nam się tak wydaje. Bolesna prawda jest taka, że nawet czasami zakładają, że nie damy rady w pewnych sprawach. Dlatego tym większe będzie nasze zwycięstwo, jeżeli zdecydujemy się naprawdę fajny i oryginalny prezent dla dziewczyny, a można je znaleźć dosłownie wszędzie np. w tym sklepie z gadżetami na różne okazje i o przeróżnym zastosowaniu. Zastanów się tylko, do czego miałby służyć taki gadżet: jakaś drobna elektronika, coś do kuchni, coś co będzie służyło tylko Wam, coś bardziej intymnego – opcji jest wiele.

A co jest kanonem w tej sferze? Oczywiście biżuteria i perfumy, ale tu mamy tylko jedno utrudnienie, które można łatwo przeskoczyć – musimy znać jej gust, ulubione zapachy i wiedzieć jakie nosi kolczyki, czy preferuje złoto czy srebro. Na szczęście możemy wspomóc się wiedzą jej przyjaciółki lub siostry – nic bardziej prostego. Oprócz tego możemy sięgnąć po kulturę. Oglądacie pewnie razem filmy i chodzicie na imprezy? Wiesz wobec tego, jaki gatunek filmowy rusza ją najbardziej, jakich reżyserów lub aktorów ceni sobie najbardziej. Z muzyką jest tak samo, przecież wiesz czy słucha rocka czy hip-hopu.

Wobec tego jak sami widzicie drodzy Panowie – wszystko zależy od naszego nastawienia, a jak powiedział Erazm z Rotterdamu – "Dla chcącego, nic trudnego". Niezależnie od tego jak mało czasu ci zostało i jak bardzo masz okrojone możliwości (np. pod względem budżetu), nie przejmuj się! Zawsze znajdzie się wyjście z sytuacji. Jesteśmy pewni, że po przeczytaniu tego krótkiego tekstu, wpadło Ci kilka pomysłów do głowy, które możesz wykorzystać w przyszłości.

Tekst inspirowany gadżetami ze strony: www.toys4boys.pl

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.