Proszek dezynfekujący Mr. ZIGGI - innowacja na rynku

Maciej Piwowski
28.04.2020

Środki do dezynfekcji powinny spełniać szereg naszych wymagań. Przez to trudno nam znaleźć taki, który w stu procentach sprosta naszym oczekiwaniom i połączy właściwości kilku produktów. Na rynku pojawiła się jednak marka Mr. ZIGGI, której twarzą jest Zygmunt Chajzer. Czy warto zdecydować się na ich produkty? W artykule przyglądamy się im bliżej!

Dezynfekcja tkanin z Mr. ZIGGI

Mr. ZIGGI to nie jest zwykły proszek dezynfekujący do prania. Wyróżnia się spośród innych produktów tym, w jakich warunkach się aktywuje. Standardowe proszki do prania nie mają właściwości dezynfekujących, dlatego używając ich możemy przeprowadzić jedynie dezynfekcję termiczną, czyli opartą na bardzo wysokiej temperaturze (nawet 90 stopni Celsjusza). Niestety, tkaniny w takich warunkach bardzo szybko się niszczą, a struktura włókien zostaje naruszona. Jeśli zależy nam na przedłużeniu żywotności materiałów i dłuższym zachowaniu ich pierwotnego stanu, powinniśmy zainteresować się środkami Mr. ZIGGI. Ich innowacyjna formuła opiera się na tym, że dezynfekcję możemy przeprowadzić nawet podczas zwykłego prania w temperaturze 40 stopni Celsjusza! Dzięki temu zadbamy nie tylko o czystość tkanin i usunięcie z nich wszelkich zabrudzeń, ale i wpłyniemy na ich jakość! 

Skuteczne i wyjątkowe działanie Mr. ZIGGI potwierdzają wymagające testy i badania prowadzone przez niezależne ośrodki badawcze w Europie. Produkty zostały również zatwierdzone przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Hipoalergiczny środek dezynfekujący? To możliwe!

To nie koniec innowacji, jakie Mr. ZIGGI wprowadza na rynek chemii gospodarczej. Produkty tej marki nie tylko dezynfekują, ale mają też właściwości hipoalergiczne. Co to oznacza? Pranie ze środkami Mr. ZIGGI nie tylko pozwoli nam usunąć z tkanin niebezpieczne drobnoustroje - bakterie, grzyby czy roztocza kurzu domowe. Zadba również o skórę, nawet tę delikatną i skłonną do podrażnień. Skład wolny od intensywnie działających substancji, w tym substancji zapachowych, nie wpływa negatywnie na skórę i nie uczula. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych - eliminujemy alergeny ze środków piorących i z samych tkanin. Dodatkowo, jeśli produkt nie zostanie prawidłowo i całkowicie wypłukany z materiału, nie zaszkodzi naszej skórze. To rozwiązanie doskonałe dla alergików, osób z wrażliwą skórą, w tym dzieci. Pranie z Mr. ZIGGI jest naprawdę bezpieczne - wyraz tego znajdujemy w świetnych wynikach zaawansowanych testów dermatologicznych. 

Mr. ZIGGI bezpieczny dla środowiska

Troska o naszą skórę i jakość tkanin to nie wszystko, co oferuje nam Mr. ZIGGI. Wybierając produkty tej marki, redukujemy także ilość zanieczyszczeń środowiska, jakie powstają podczas prania. Mr. ZIGGI nie ma w swoim składzie fosforanów i zeolitów, czyli substancji, które nie rozpuszczają się w wodzie i osadzając się przez to na dnach jezior i rzek. Wyeliminowanie ich pozwoliło na stworzenie naprawdę bezpiecznego dla środowiska składu. Co więcej, zarówno proszki, jak i płyny do prania Mr. ZIGGI kupimy w opakowaniach stworzonych z surowców z recyklingu, a później również będą mogły zostać ponownie przetworzone i wykorzystane. Produkcja środków opiera się na energooszczędnych metodach, a prąd pozyskuje się dzięki odnawialnym źródłom. Nie przeprowadza się niedokładnych i nieetycznych testów na zwierzętach. Stawiając na te produkty, troszczymy się o środowisko naturalne!

Czy warto sięgnąć po Mr. ZIGGI?

Odpowiadając na powyższe pytanie - oczywiście, że warto! Innowacyjne połączenie działania dezynfekującego i właściwości hipoalergicznych sprawia, że to naprawdę wyjątkowe produkty. Skoncentrowana formuła sprawia, że jedno, standardowe opakowanie starczy nam na jeszcze dłużej. Spróbujmy więc środków od Mr. ZIGGI - zadbamy w ten sposób o naszą skórę, tkaniny, portfele i środowisko!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.