Spersonalizowana pościel -ciekawy pomysł na prezent

Piotr Kowalczyk
26.11.2018

Podarowanie komuś bliskiemu prezentu będzie miało bardziej osobliwy charakter, kiedy podarunek będzie z nią związany. Choć najczęściej rozpoczynamy swoje poszukiwania od znalezienia przedmiotu, który dotyczy pasji i hobby tej osoby, to ciekawą alternatywą będzie zakup prezentu z imienną dedykacją.

Dlaczego pościel to świetny pomysł na prezent?

Przede wszystkim, dlatego że jest niezwykle uniwersalny. Pościel będzie doskonałym podarunkiem dla nowożeńców, którzy dopiero rozpoczynają wspólne życie. Często osoby takie dopiero gromadzą wyposażenie domu, dlatego pościel to bardzo trafiony prezent. Szczególnie często kupowane są również pościele dla dzieci, zwłaszcza noworodków. Personalizowany kocyk lub pościel to doskonały prezent, szczególnie wtedy, kiedy przybiera postać metryczki. Oprócz standardowego imienia, znajdują się na nim jeszcze data urodzin, waga, wzrost i godzina przyjścia dziecka na świat. Personalizowana pościel to ciekawe rozwiązanie, które podarowane może być na wiele innych okazji, ale również samemu sobie. Bo dlaczego by nie mieć poszewki z pięknie wygrawerowanym imieniem?

Gdzie zakupić pościel spersonalizowaną?

Najszybciej i w atrakcyjnej cenie pościel zamówić można w sklepach internetowych. Ich zaletą jest szybki kontakt, szeroki wybór materiałów, a także czcionek napisów. Wiele sklepów posiada prosty do wypełnienia formularz, w którym zaznaczyć można wybrane opcje. Łatwość zamówienia to nie wszystko. Można skorzystać również z innej, niezwykle ciekawej opcji. Drukarnia tkanin CtnBee.com to miejsce, w którym z myślą o osobie obdarowywanej można stworzyć własny projekt oryginalnej tkaniny, z której będzie uszyta pościel. Takie rozwiązanie podkreśli wyjątkowy charakter prezentu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.