Wózek głęboki na lekkiej, aluminiowej ramie – Milu Kids Starlet

Maciej Piwowski
19.04.2019

Kompletowanie wyprawki dla noworodka zwykle ma miejsce w okolicach trzydziestego tygodnia ciąży. W razie, gdyby w późniejszym terminie przyszłej mamie towarzyszyło złe samopoczucie, bądź zaistniało ryzyko przedwczesnego porodu, wszystko będzie przygotowane, a tym samym stres znacznie mniejszy. Wózek dziecięcy również warto kupić przed rozwiązaniem, choć niektórzy rodzice robią to dopiero wtedy, gdy mama i dziecko opuszczą szpital i przynajmniej częściowo przyzwyczają się do nowej sytuacji. Zakup wózka głębokiego należy dobrze przemyśleć – ma to być produkt, który ułatwi życie młodym rodzicom, a jednocześnie zadba o komfort i bezpieczeństwo niemowlęcia. Warunki te spełnia popularny wózek Milu Kids Starlet.

Pierwszy wózek dla dziecka

Do momentu, gdy dziecko nie zacznie stabilnie siedzieć, korzysta z tzw. wózka głębokiego. Najczęściej do wózka spacerowego przesiada się w okolicach siódmego miesiąca życia, choć czas ten jest różny dla różnych dzieci, bowiem każde rozwija się we własnym tempie.

Wózek głęboki powinien posiadać obszerną gondolę, w której maluchowi będzie po prostu wygodnie. Pamiętajmy, że dziecko w pierwszych miesiącach życia większość dnia przesypia, a jeśli pogoda temu sprzyja – śpi również na spacerze, bądź we wózku ustawionym na tarasie/balkonie. Gondola musi być zatem wykonana w taki sposób, by zapewnić niemowlęciu komfortowy wypoczynek, zadbać o jego kręgosłup, ale i zapewnić bezpieczeństwo, nie dopuścić do przypadkowego wypadnięcia z wózka. O tym, czy wózek głęboki spełni oczekiwania rodziców decyduje jednak nie tylko budowa czy wielkość gondoli.

Milu Kids Starlet – wygodne prowadzenie i składanie

W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się wózki posiadające lekką, aluminiową konstrukcję, takie jak Milu Kids Starlet (zobacz wózek spacerowy Milu Kids). Lekki wózek wygodnie się prowadzi, ponadto jego niską wagę docenią osoby mieszkające na wyższych kondygnacjach budynku oraz ci, którzy niemal każdego dnia muszą taki wózek złożyć i umieścić w bagażniku auta.

Jeśli chodzi o Milu Kids Starlet, wózek ten posiada także szereg innych zalet, w tym trzy pary amortyzatorów z możliwością regulacji twardości zawieszenia, gondolę z pełną regulacją i wentylacją, pompowane, skrętne koła z możliwością blokady do jazdy na wprost, wygody system wypinania gondoli, pojemny kosz na zakupy, a także fakt, że w zestawie znajdują się akcesoria, takie jak torba pielęgnacyjna, moskitiera czy folia przeciwdeszczowa.

Wózek głęboki z możliwością dokupienia siedziska spacerowego

O wózkach spacerowych, do których można dokupić miękką gondolę, z pewnością każdy z nas słyszał. Marka Milu Kids oferuje inne rozwiązanie: wózek głęboki, do którego można dokupić siedzisko spacerowe i to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Poza tym warto zauważyć, że wózek Milu Kids Starlet posiada gondolę z możliwością regulowania wysokości oparcia, zatem gondola ta może posłużyć znacznie dłużej, aniżeli ma to miejsce w przypadku klasycznego miękkiego nosidła, w którym dziecko może podróżować jedynie w pozycji leżącej.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.