Zalety modelowania sylwetki Schwarzy

Maciej Piwowski
17.02.2021

System Schwarzy to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające skutecznie zredukować tkankę tłuszczową oraz zbudować masę mięśniową. Jest to jedno z najbardziej wszechstronnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń.

  • Czym jest i jakie przynosi efekty zabieg Schwarzy?
  • Modelowanie sylwetki Schwarzy - zalety
  • Czy warto zdecydować się na zabieg Schwarzy?

Czym jest i jakie przynosi efekty zabieg Schwarzy?

Schwarzy to technologia, która wykorzystuje pole elektromagnetyczne do budowania mięśni oraz modelowania sylwetki. Stymulacja magnetyczna wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wyposażony w dwie głowice, dostosowane do różnych partii ciała, w tym m.in. pośladków, brzucha, bioder, nóg czy ramion.

Wskazania do zabiegu Schwarzy to przede wszystkim:

  • nadmierna tkanka tłuszczowa,
  • wiotka i pozbawiona jędrności skóra,
  • utrata elastyczności i gęstości skóry,
  • problemy ze złym krążeniem,
  • osłabione mięśnie, 
  • chęć wymodelowania sylwetki. 

Zabieg Schwarzy wykonywany jest przez profesjonalnego kosmetologa bądź lekarza. Urządzenie Schwarzy generuje od 20 000 do 60 000 skurczów mięśni na wybranym obszarze ciała. Mogą to być pośladki, biodra, ramiona, nogi, jak i brzuch. Modelowanie sylwetki Schwarzy trwa około 20-45 minut, jednak do osiągnięcia możliwie jak najlepszych efektów, zaleca się wykonanie serii 8-6 zabiegów, które najczęściej odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Po zakończeniu takiego cyklu zabiegów, rezultaty utrzymują się przez okres 3-6 miesięcy. Jeśli chodzi o cenę zabiegu Schwarzy, nie jest ona wysoka - za pojedynczy zabieg zapłacimy około 400-800 złotych, jednak wykupując całą serię zabiegów na raz, często możemy sporo zaoszczędzić - za pakiet 5 zabiegów zapłacimy 2-3 tysiące złotych, a za pakiet 10 zabiegów 3-5 tysięcy złotych. 

Modelowanie sylwetki Schwarzy - zalety

Do zalet zabiegu Schwarzy zaliczamy przede wszystkim skuteczność tej metody. Pozwala znacznie ujędrnić skórę, przywrócić jej elastyczność, a także wzmocnić mięśnie czy zredukować tkankę tłuszczową. Jest to zabieg, który może iść w parze z dietą czy treningami - wówczas przyniesie jeszcze lepsze rezultaty. 

Kolejną zaletą zabiegu Schwarzy jest jego uniwersalność. Pozwala pozbyć się wielu problemów, poddano dedykowane aplikatory można dostosować do różnych partii ciała. Zabieg ten jest bezpieczny i komfortowy, nie wiąże się z żadnym dyskomfortem ani bólem, niektórzy pacjenci nawet uznają, że jest przyjemny. Ponadto zabieg Schwarzy nie trwa długo, dzięki czemu nie ma konieczności rezygnowania z codziennych obowiązków czy pracy. Generowane przez urządzenie Schwarzy bodźce wpływają na receptory jedynie w minimalnym stopniu, jednak pomimo tego skutecznie wywołują szerokie i głębokie skurcze mięśni, inicjując proces redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to więc metoda niezwykle skuteczna metoda i przy tym bezinwazyjna oraz bezbolesna.

Czy warto zdecydować się na zabieg Schwarzy?

Technologia Schwarzy to nowość na polskim rynku, jednak bardzo szybko zdobyła serca wszystkich pacjentów, którzy mieli okazję ją wypróbować. Jest to zdecydowanie zabieg, na który warto się zdecydować. Oceniany jest jako jedna z najskuteczniejszych i najlepszych dostępnych metod modelowania sylwetki. Dzięki temu, że zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, jest to rozwiązanie dla każdej osoby - niezależnie od tego, w jakich partiach ciała gromadzi się tkanka tłuszczowa. Jeśli Ty również jesteś zainteresowany/a zabiegiem Schwarzy, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki oraz umów się na wizytę konsultacyjną!

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.