Słoiki na przetwory - zapełnij swoją spiżarnię!

Piotr Kowalczyk
18.01.2021

W dobie wszechobecnego plastiku ilość odpadów, które wszyscy produkujemy jest zatrważająca. Produkty spożywcze, które kupujemy w supermarketach najczęściej pakowane są w plastikowe opakowania, które tworzą góry śmieci w naszych domach. Jak jednak zatroszczyć się o planetę i wyeliminować niepotrzebny plastik w swoim życiu? Jak żyć less waste, a jednocześnie przechowywać produkty spożywcze w szczelnych opakowaniach? Mamy na to sposób!

Misja - zaprawy, czyli jakie słoiki na przetwory wybrać? 

Ostatnimi czasy naprawdę duże odrodzenie przeżywają różnego rodzaju przetwory, kompoty, dżemy, kiszonki, soki czy syropy. To trend, który przyczyni się do naszego lepszego zdrowia i samopoczucia, ale także jest bardzo korzystny dla planety, ponieważ mniej produktów kupujemy dzięki temu w opakowaniach plastikowych. Nasze domowe zaprawy ładujemy w słoiki na przetwory, które zapewniają im świeżość przez długie miesiące, a nawet lata. Szklane słoiki na przetwory sprawdzają się praktycznie do każdego rodzaju zapraw, nie tylko do tych, które wszyscy doskonale kojarzymy z domów naszych mam czy babć. Słoiki na przetwory to także dobre opakowanie do przechowywania i przygotowania tak popularnej obecnie kombuchy, ponieważ szkło nie wchodzi w niebezpieczne reakcje z różnego rodzaju żywnością. To najlepszy surowiec do przechowywania produktów spożywczych, ponieważ zapewnia im długotrwałą świeżość. Słoiki na przetwory obecnie występują w najróżniejszych rozmiarach i pojemnościach, dlatego do każdego specjału z pewnością znajdziecie odpowiednie opakowanie. 

Jaki rozmiar i pojemność? Słoiki na przetwory na każdy specjał 

Słoiki na przetwory mogą mieć najróżniejsze rozmiary, pojemności, a nawet kształty. Wcale nie muszą być zaokrąglone u góry i u dołu, równie dobrze mogą mieć proste ścianki. Dzięki tej różnorodności możecie do każdego produktu znaleźć idealne słoiki na przetwory, które atrakcyjnie będą prezentować swoją zawartość i stanowić będą także smaczną ozdobę spiżarni czy kuchni. W ofercie naszej firmy znajdziecie słoiki na przetwory o różnych rozmiarach i pojemnościach, które nadadzą się do Waszych kompotów, dżemów, kiszonek, sosów czy nawet wyrobów mięsnych. 

Nakrętki na słoiki na przetwory 

Słoiki na przetwory mogą atrakcyjnie wyglądać nie tylko dzięki smacznemu wnętrzu, ale także dzięki odpowiednio dobranym narkętkom, które stanowić mogą elegancki finisz całego opakowania. Wszystkie słoiki na przetwory posiadają dedykowane dla siebie rozmiary nakrętek, które z łatwością można dobierać. Wieczka te także występują w różnych wariantach kolorystycznych i z różnymi nadrukami, które odpowiadać mogą produktom, które znajdują się wewnątrz słoika. Słoiki na przetwory szczególnie atrakcyjnie wyglądają z nakrętkami z nadrukiem owoców i warzyw. W spiżarniach dobrze prezentują się także słoiki z wieczkami z nadrukiem w kratkę, który swojsko się kojarzy. Takie słoiki na przetwory z idealnie dobranymi nakrętkami będą piękną ozdobą spiżarni, a smaczne i zdrowe wnętrze skradnie Wasze podniebienia.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.