Długie włosy na wesele - jak to zrobić?

Piotr Kowalczyk
19.06.2019

Wiele panien młodych marzy, aby na własnym weselu zaprezentować się z burzą loków lub w prostej, dziewczęcej fryzurze. W jednym i drugim przypadku marzeniem są długie włosy, z których można wyczarować najbardziej skomplikowaną fryzurę. Co jednak jeśli takich włosów się po prostu nie ma?

  1. Przedłużanie włosów - na chwilę i na dłużej
  2. Hiarstyle: clip in - bezpiecznie i szybko

Przedłużanie włosów - na chwilę i na dłużej

Przedłużanie włosów to skuteczna metoda pozwalająca w dość szybkim tempie nadać fryzurze pożądaną długość i objętość. W przypadku przedłużania nie chodzi bowiem jedynie o kilka lub kilkanaście centymetrów włosów więcej, lecz także o większą ich objętość. Przedłużanie to bardzo wartościowe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które borykają się z cienkimi i łamliwymi włosami. Istnieje co najmniej kilka różnych metod przedłużania włosów. Metoda kreatynowa, clip in, doczepianie na mikroringi oraz doczepianie ultradźwiękowe. Każda z tych metod ma swoje zalety, natomiast są takie, które są jednoznacznie polecane w przypadku jednorazowego przedłużania włosów, aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj. Przed decyzją o metodzie przedłużania włosów, warto bliżej przyjrzeć się proponowanym rozwiązaniom.

Hairstyles: clip in - bezpiecznie i szybko

Jeśli chcesz przedłużyć włosy na ślub, wesele lub inne ważne wydarzenie, jednak nie zamierzasz doczepów nosić przez kolejnych kilka miesięcy, to metoda clip in jest najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim nie niszczy i nie osłabia twoich naturalnych włosów, co w przypadku "zgrzewania" kreatynowego trzeba jednak brać pod uwagę.

Po drugie, metoda ta pozwala na wyjątkowo szybkie i sprawne założenie doczepów. Nie jest to więc żmudny proces, który wymaga od ciebie spędzenia co najmniej kilku godzin w salonie fryzjerskim. Metoda clip in to także szeroki wybór doczepianych włosów we wszystkich długościach, o różnej gęstości, w wielu kolorach i w różnych stylach. Dzięki takiemu rozwiązaniu w kilka sekund można totalnie zmienić swój wizerunek i dopasować długość, kolor i objętość włosów do wymarzonego stylu.

Tego typu włosy bez żadnych problemów poddają się stylizacji, jeśli więc marzeniem panny młodej jest piękny, skomplikowany kok z wijącymi się po jego bokach lokami, to metoda clip in jest idealnym narzędziem do tego, aby było z czego taką fryzurę stworzyć. Ważnym argumentem przemawiającym za tego typu metodą jest również natychmiastowa objętość fryzury. Przedłużane włosy są właściwie niewidoczne, miejsca zespolenia ich z naturalnymi włosami są świetnie ukryte, a cała fryzura wygląda lekko i naturalnie. 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.