Planowanie wesela w pandemii

Mateusz Nowak
29.03.2021

Wiele par w związku z pandemią, reżimem sanitarnym narzucanym przez państwo, jak i zamykanymi hotelami, salami weselnymi zmuszonych było przesunąć swoje plany związane ze ślubem i organizację wesela.

  1. Gdzie najlepiej szukać miejsc na zorganizowanie wesela?
  2. Planowanie wesela w pandemii
  3. Jakie sale wybierać?

Gdzie najlepiej szukać miejsc na zorganizowanie wesela?

Nie ma tu co ukrywać, że organizacja wesela jest pracochłonna i trudna. Każda przyszła młoda para chciałaby, aby ten dzień był najlepszym dniem w ich życiu, ale również nie chcieliby na ten cel zbyt dużo przeznaczać środków finansowych. Imprezy tego typu są coraz droższe, a chciałoby się zaprosić nie tylko najbliższą rodzinę, co skutkuje dużą liczbą gości. Jak szukać w sposób sprytny, nie zajmujący zbyt dużo czasu, i najlepiej w początkowej choć fazie nie zmuszający nas do opuszczania domu? Każdy wyjazd, to generowanie dodatkowych kosztów. Dlatego też szukając tego jedynego, wyjątkowego miejsca, zacznijmy od internetu, najlepiej od strony portalu ślubnego https://www.weselezklasa.pl/, zaprojektowanego w taki sposób, aby ułatwić życie przyszłym nowożeńcom oraz pomóc firmom weselnym w dotarciu do swoich klientów. Znajdziemy tu firmy weselne w jednym miejscu.

Planowanie wesela w pandemii

 Planowanie i organizacja wesela w czasach normalnych już było trudne, a planowanie wesela w pandemii stało się bardzo trudne. Nie wiemy tak naprawdę, kiedy obostrzenia covidowe się skończą. Nikt z nas nie marzył o weselu w maseczkach, a tak to się póki co właśnie kroi. Niestety planując dziś wesele, to tak jakbyśmy grali w loteryjkę, nie wiemy czy dobrze wytypujemy, czy uda nam się trafić w odpowiedni termin. Nie ma jednak co odkładać ślubu w nieskończoność. Planujmy, wybierajmy, rezerwujmy. Nie czekajmy zbyt długo. Szczepienia w końcu ruszą pełną parą, pozwolą nam na bezpieczną zabawę, a terminy są już zajmowane.

Jakie sale wybierać?

Najlepiej byłoby wybierać spośród większych sali z portalu ślubnego weselezklasa.pl, a to dlatego, że jeśli nadal istniałoby zagrożenie zarażeniem się Covid-19, to większa sala w reżimie sanitarnym będzie bardziej bezpieczna i więcej gości pomieści. Warto również sprawdzać w ofertach, czy sala weselna posiada taras, bądź ogród, gdzie dałoby radę postawić namiot weselny, ale to jedynie w okresie wiosenno-letnim, kiedy imprezy plenerowe są już mile widziane. Spośród ofert na portalu ślubnym do wyboru są także pałace lub jakże modne obecnie wesela organizowane w specjalnie do tego przygotowanej stodole.

Tyle rzeczy przed nami, by wszystko dopiąć na ostatni guzik, zacznijmy od rezerwacji miejsca na wesele. Sprawdźmy jakie są aktualnie ceny, poczytajmy opinie użytkowników, porównajmy z innymi wybranymi przez nas miejscami. Poczytajmy również czy są tam miejsca noclegowe dla zaproszonych gości.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.