Czy lakiery hybrydowe są potrzebne w pracy?

Niektórzy wiedzą o tym, że lakiery hybrydowe pozwalają kobietom na zaoszczędzenie czasu poświęconego na malowanie paznokci, jednak czy wiedzieliście, że takie lakiery mogą również pomóc w korzystnej autoprezentacji w pracy? Jeśli pracujesz w jednym z takich zawodów, warto zakupić na stałe lampę ze światłem ultrafioletowym, która będzie utwardzała dany lakier hybrydowy na paznokciach. Zwłaszcza jeśli nie masz przesadnie dużo czasu na malowanie paznokci, ale jednocześnie wygląd jest ważnym elementem Twojej pracy. Jakie to zawody?

Konsultant ślubny

Konsultantka ślubna na pewno dużo skorzysta z lakierów hybrydowych. Nie tylko państwo młodzi oceniają ją po tym, jak wygląda, ale też i na zdjęciach ze ślubu będzie widać konsultantkę podczas wykonywania różnych czynności. Szkoda, aby wygląd był zepsuty przez niedokładne wykonanie czy pomalowanie paznokci, a o to nietrudno w wielkim dniu ślubu, który jest stresujący dla wszystkich, a najbardziej dla konsultantki ślubnej.

Kosmetyczka

Wbrew pozorom, kosmetyczki, które mają dużo zleceń, mogą również skorzystać z tej opcji. Lakiery hybrydowe ratują je przed poświęcaniem dodatkowego czasu na malowanie paznokci, który mogą poświęcić na interakcję z klientkami i dbanie o ich paznokcie, a nie swoje własne. Dodatkowo, kosmetyczka, która potrafi zaprezentować przykładowe wykonanie lakierów hybrydowych, może wzbudzić podziw i zaufanie wśród klientek niezdecydowanych na tę formę zadbania o paznokcie.

Kobieta po porodzie

Wprawdzie bycie mamą po porodzie to nie zawód, a styl życia, ale jednak, jak wspominają liczne autorki blogów macierzyńskich, człowiek zdecydowanie lepiej się czuje ze sobą, jeśli o siebie dba. Dotyczy to także malowania paznokci, jednak która matka – zwłaszcza świeżo po porodzie – po nieprzespanych nocach i ciągłym zaspokajaniu potrzeb pociechy ma czas i chęci na zadbanie o siebie? Tutaj z ratunkiem przychodzą lakiery hybrydowe, które wystarczy nałożyć raz na dwa czy trzy tygodnie, aby przez niemalże cały miesiąc czuć się zadbaną. To nie tylko podnosi samoocenę, ale i pomaga w przetrwaniu każdego dnia.

Podsumowując, zalety lakierów hybrydowych są nieocenione i coraz więćej kobiet powinno po nie sięgać, chociażby po to, aby poczuć się pięknymi. W niektórych zawodach manicure hybrydowy to konieczność, chociaż w innych jest solidnie odradzany z uwagi na specyfikę wykonywanej pracy. Wszystko zależy od tego, co robisz i w jaki sposób to robisz.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.