Dlaczego depilacja laserowa to najlepszy prezent, jaki możesz sobie zrobić?

Marek Szydełko
15.12.2020

Na pewno zdarzyło Ci się zbierać pieniądze na jakieś przyjemności – wakacje, wyjazd do SPA czy nową torebkę. Jeśli akurat nie masz żadnego pomysłu, to podpowiadamy: zacznij oszczędzać na depilację laserową. Sama sobie podziękujesz za taki prezent, bo to zdecydowanie najlepsza rzecz, spośród tych dostępnych na przeciętną kieszeń. Dlaczego? Sprawdź argumenty, które Cię do tego przekonają.

Koniec z maszynką!

Jeśli masz wątpliwości, czy aby na pewno warto inwestować w depilację laserową, to zadaj sobie to pytanie przy okazji najbliższej depilacji maszynką. Szybko przekonasz się, że chcesz poddać się temu zabiegowi. Maszynka może i jest OK, ale ile to już razy zdarzyło Ci się zaciąć? A pamiętasz te wrastające włoski i podrażnienia? No i te ekwilibrystyczne figury, które musisz przyjmować, aby zgolić włoski w miejscach intymnych?

Trwały efekt

Podstawową zaletą depilacji laserowej jest to, że po wykonaniu serii zabiegów (zwykle 5-8) włoski zostają usunięte trwale, a na pewno na co najmniej 5 lat. Po tym czasie wystarczy wykonać zabieg przypominający. To duża ulga dla pań, które z uwagi na obfite owłosienie i ciemny kolor włosków muszą golić się co drugi dzień, a nie przepadają ani za depilatorem, ani za maszynką, natomiast wosk powoduje u nich bolesne podrażnienia i odczyny alergiczne.

Bardzo estetyczny wygląd

Depilacja laserowa gwarantuje 100% skuteczność. Oznacza to, że pozbędziesz się wszystkich niechcianych włosków. Zapomnij o ich nierównym odrastaniu czy o przypadkowym zostawieniu jednej kępki. Laser jest na tyle precyzyjny, że pozwala też uzyskać praktycznie dowolny efekt końcowy – możesz np. zażyczyć sobie wykonania pięknej fryzury intymnej, na co decyduje się coraz więcej pań.

Oszczędność czasu

Zastanawiałaś się kiedyś, ile czasu tracisz na mechaniczne golenie niechcianych włosków? W ciągu kilkunastu lat uzbiera się z tego wiele dni, które mogłabyś spożytkować w dużo przyjemniejszy sposób. Inny przykład: na pewno lubisz sobie dłużej posiedzieć w wannie, ale za każdym razem nagle przypominasz sobie, że przecież musisz jeszcze ogolić nogi czy pachy. Po co przerywać sobie przyjemność? Czy nie lepiej pozbyć się tych niechcianych włosków raz, a porządnie i mieć więcej czasu na to, co lubisz?

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie