Dlaczego warto skorzystać z portalu kuuma.pl?

Piotr Kowalczyk
22.05.2019

Serwis internetowy kuuma.pl to wyjątkowe miejsce, w którym możesz spotkać pasjonatów z obszaru szeroko pojętej branży beauty - fryzjerów, kosmetologów, wizażystów, ale również osoby świadczące usługi fotograficzne czy trenerów personalnych. Są to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy chętnie wykonają zlecone przez Ciebie zadanie. Wszystko w zaciszu Twojego domu i bez konieczności żmudnego poszukiwania, umawiania wizyty oraz przemierzania miasta w celu dotarcia do punktu docelowego. Zobacz, jakie to proste!

1. Wygoda i oszczędność czasu

Największą zaletą kuuma.pl jest ogromna wygoda, jaką niosą za sobą domowe odwiedziny specjalistów. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają na zamawianie wizyt w salonach fryzjerskich, kosmetycznych itp., jednak my idziemy o krok dalej - umożliwiamy każdemu zarezerwowanie usługi w dogodnym dla niego terminie oraz wykonanie jej bez wychodzenia z domu. To prawdziwa rewolucja na rynku, która wpisuje się w coraz bardziej rozprzestrzeniający się trend ekonomii współdzielenia (sharing economy).

2. Łatwy proces korzystania z serwisu www

Od wejścia na stronę do wizyty upragnionego specjalisty dzieli Cię tak naprawdę kilka kliknięć. Bardzo dużym atutem kuuma.pl jest przede wszystkim przyjazny interfejs i niesamowicie łatwy proces poszukiwania usługodawcy. Wystarczy, że wpiszesz swój adres i wybierzesz zakres interesujących Cię usług i otrzymasz listę osób, które zgodzą się wykonać zlecenie. Znajdziesz tam informację o cenie, opinie użytkowników i dodatkowe dane dotyczące konkretnej oferty. Znajdź wolny termin w dostępnym kalendarzu i dopasuj harmonogram wizyt do swojego stylu życia.

Na łatwość i wygodę korzystania z serwisu kuuma.pl wpływa również pełne dostosowanie do urządzeń mobilnych. Nie ma żadnej różnicy, jakiego sprzętu używasz do zamawiania swoich wizyt - obsługa jest w takim samym stopniu szybka i przyjemna.

3. Wielość dostępnych branż

Nie chcemy się ograniczać, dlatego oferujemy bardzo szeroki zakres usług związany z dbaniem o swój wygląd i dobre samopoczucie. Możesz tutaj znaleźć osoby zajmujące się:

  • kosmetyką,
  • tworzeniem makijażu codziennego i na specjalne okazje,
  • wizażem,
  • fryzjerstwem,
  • pielęgnacją paznokci - manicure i pedicure,
  • masażem,
  • doradztwem stylistycznym,
  • fotografią,
  • pomocą w zakresie układania i egzekwowania planów treningowych.

Tak duży zakres usług z pewnością sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza że we wszystkich dziedzinach pojawiają się bardzo ciekawe i różnorodne oferty.

4. Tylko zweryfikowane profile

Chcemy, aby nasz portal był maksymalnie wiarygodny. Dlatego weryfikujemy użytkowników, którzy oferują swoje usługi, ale również stale monitorujemy napływające oceny, nie dopuszczając do żadnych nieprawidłowości. Zależy nam na tym, aby wszystkie pojawiające się opinie były prawdziwe i pochodziły od osób, które rzeczywiście skorzystały z domowej wizyty. W ten sposób możesz mieć pewność podjęcia dobrej decyzji. Jeżeli po fakcie cokolwiek zwróci Twoją uwagę (w kontekście pozytywnym czy negatywnym), możesz zawrzeć swoje refleksje w komentarzu.

5. Brak dodatkowych opłat

Pamiętaj, że korzystając z portalu internetowego kuuma.pl, płacisz tylko i wyłącznie za samą usługę. Nie naliczamy żadnej prowizji, dzięki czemu kwota podana przez usługodawcę jest ostateczna. Możesz więc korzystać z ogromnych możliwości, jakie stwarza ten niesamowity oraz innowacyjny projekt, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. Istniejemy po to, by uczynić Twoje życie łatwiejszym i nie chcemy za to od Ciebie ani złotówki.

Portal kuuma.pl - dla kogo?

Portal kuuma.pl wybierany jest najchętniej przez osoby zapracowane, które nie mogą sobie pozwolić na częste wypady do różnych punktów rozsianych po mieście, a chcą skorzystać z usług wysokiej jakości. Tak naprawdę jednak, nasz portal przeznaczony jest dla każdej osoby, która ceni sobie wygodę na co dzień i nie boi się innowacyjnych rozwiązań.

Pozytywne głosy płyną w dużej mierze od matek i ojców zajmujących się dziećmi. Mały człowiek wymaga nieraz uwagi przez większość dnia, w związku z czym rodzic nie może sobie pozwolić na wyjście, dopóki nie uda mu się załatwić kogoś do opieki. Domowe wizyty specjalistów różnych branż to prawdziwa rewolucja, która umożliwia wykorzystanie kilku chwil ciszy i spokoju na zadbanie o siebie. Wizyta domowa usuwa również wszystkie zagrożenia związane z pozostawieniem dziecka samego, choćby na chwilę.

Kuuma.pl - dajemy Ci to, co najlepsze

Jeżeli potrzebujesz zadbać o swój wygląd, a nie masz czasu na zajmowanie się całym procesem umawiania się i odwiedzin w salonie, wybierz nasze usługi i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego warto skorzystać z portalu kuuma.pl. Nie czekaj dłużej i dołącz do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.