Krem na pękające pięty pozwoli Ci odzyskać radość z życia

Maciej Piwowski
12.02.2020

Pękające pięty i przesuszona skóra to problemy, z którymi zmaga się znaczna część kobiet. Wiele z nich szuka efektywnych sposobów na zwalczenie tych przykrych dolegliwości, niestety często bezskutecznie.

Najczęstszym powodem braku efektów pielęgnacji bądź stale nawracających problemów z piętami jest stosowanie nieodpowiednich preparatów. Warto wiedzieć, że kondycja naszych pięt odzwierciedla stan zdrowia całego organizmu, jednak do najczęstszych przyczyn powstawania zrogowaceń na skórze należy po prostu nieodpowiednia pielęgnacja ciała. Dlatego warto sięgnąć po sprawdzony preparat, jakim jest krem na pękające pięty, który skutecznie usunie bolesne problemy związane ze stopami.

Krem na pękające pięty skutecznie zwalcza przykre dolegliwości

Na rynku istnieje wiele różnych kremów na pękające pięty. Niestety większość z nich nie zwalcza dolegliwości i przyczyn problemów związanych ze skórą, ale tylko je maskuje, co z kolei skutkuje ponownym nawrotem chorób naskórka. Warto w takiej sytuacji sięgnąć po sprawdzony krem na pękające pięty, który zawiera wiele składników aktywnych o właściwościach grzybiczobójczych i bakteriobójczych (jak np. krem Shefoot https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-na-suche-i-pekajace-piety/). Preparat ten posiada wiele substancji, które regenerują pękający naskórek, a ich nawilżające działanie hamuje proces powstawania nowych zrogowaceń. Dzięki temu skóra staje się gładka i jest chroniona przed ponownym wysychaniem. Wystarczy zacząć stosować taki krem regularnie, a szorstka skóra nie będzie już nigdy przeszkadzać w codziennych czynnościach i aktywności fizycznej.

Aktywne składniki kremu na pękające pięty nawilżą i zregenerują Twoją skórę

Skuteczny krem na pękające pięty powinien zawierać wiele korzystnie działających składników, w tym między innymi:

  • masło shea,

  • olej macadamia,

  • olejek z drzewa herbacianego,

  • panthenol (prowitamina B5),

  • alantoina.

Dzięki nim preparat, którego zadaniem jest likwidacja mankamentów występujących na piętach, dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę, czyniąc ją gładką i miękką. Ponadto regularne stosowanie produktu pozwala utrzymać prawidłową higienę stóp, zapobiegając tym samym występowaniu chorób o charakterze bakteryjnym bądź grzybiczym. Krem na pękające pięty jest zatem idealną opcją dla kobiet, które borykają się z uciążliwymi dolegliwościami, dotyczącymi tkanki skórnej i chcą jak najlepiej zadbać o tę wymagającą część ciała.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.