Urodzinki w sali zabaw – dlaczego warto?

Marek Szydełko
14.03.2023

Sale zabaw można dziś znaleźć w praktycznie każdym mieście, również w małych miejscowościach. To popularne miejsca wśród rodzin z dziećmi, które chętnie organizują nich różnego rodzaju imprezy – na czele z urodzinkami. Rozważasz taką opcję? To może być strzał w dziesiątkę, o czym przekonujemy w naszym poradniku.

Nie musisz sprzątać

Jeśli kiedykolwiek organizowałaś dziecku urodzinki w domu, to na pewno ten argument do Ciebie trafi. Sprzątanie po takiej imprezie jest koszmarem, zajmuje mnóstwo czasu i odbiera ochotę na cokolwiek. Dlatego następnym razem oszczędź sobie tego wyzwania i po prostu zorganizuj urodzinki w sali zabaw, gdzie sprzątanie jest na głowie obsługi.

Super atrakcja dla dzieciaków

Sala zabaw to wymarzone miejsce na urodzinki, ponieważ dzieci rzeczywiście będą mogły się nieźle wyszaleć. Wystarczą 3 godziny, aby zapewnić dzieciakom super rozrywkę i spożytkować ogromne pokłady drzemiącej w nich energii. Takie urodzinki na pewno nie będą nudne.

Gwarantowana wysoka frekwencja

Jeśli w przeszłości zdarzyło się, że część zaproszonych dzieci nie przyszła na organizowane urodzinki i solenizantowi było z tego powodu bardzo przykro, to następnym razem postaw na pewniaka. Urodzinki w sali zabaw gwarantują wysoką frekwencję, ponieważ które dziecko odpuści okazję do super zabawy?

To wcale nie jest takie drogie

Paradoksalnie koszt zorganizowania urodzinek w sali zabaw może być dość porównywalny z imprezą domową. Gdy doliczysz czas na sprzątanie, gotowanie, przywiezienie przekąsek itd., to sama dojdziesz do wniosku, że taka atrakcja wcale nie jest poza Twoim zasięgiem finansowym (koszt od około 500 zł, w zależności od liczby dzieci).

Na koniec najważniejsze: szeroki uśmiech na buzi Twojego dziecka. Organizując mu urodzinki w sali zabaw masz pewność, że będzie zachwycone, a to najlepszy prezent z okazji jego święta.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie