Niezawodny szal z alpaki - czy to możliwe?

Antoni Kwapisz
13.06.2022

Ciepłe kurtki może nie wyglądają najmodniej, ale na szczęście możemy dowolnie modyfikować swój wygląd za pomocą dodatków i akcesoriów. Zimą niezbędna jest czapka, rękawiczki, ale przede wszystkim nie można się ruszyć z domu bez odpowiedniego szala. Jaki szal powinniśmy wybrać na zimę? Jak dobrać odpowiedni szal, by było nam ciepło, ale by jednocześnie wyglądać stylowo?

Odpowiedzią są szale ze sklepu My Alpaca. My Alpaca to wyjątkowy sklep, który sprzedaje produkty wykonane z najlepszego włókna alpak. Oferują luksusowe wyroby wyłącznie najwyższej jakości.

Szale z My Alpaca są wykonane z unikalnego włókna Baby Alpaca. Włókno Baby Alpaca wywodzi się z Peru i powstaje w wyniku pierwszego strzyżenia młodych, około rocznych alpak. Dzięki temu jest tak cudownie miękkie i delikatne. Alpaki są przystosowane do znoszenia zarówno wysokich, jak i bardzo niskich temperatur. Właśnie dlatego ich runo ma doskonałe właściwości termoizolacyjne i świetnie nadaje się na szale, które są bardzo ciepłe.

Luksusowe szale z serii Crème de la crème są zaprojektowane przez Katarzynę Taranko, uznaną stylistkę i projektantkę. Ale to nie koniec cech, które je wyróżniają. Oprócz ich wyjątkowego projektu, każdy szal My Alpaca jest tkany ręcznie na krosnach. Dzięki temu każdy szal jest naprawdę unikalny, z niedoskonałymi krawędziami, które są odzwierciedleniem ciężkiej pracy tkacza.

Nasze dodatki do zimowego stroju powinny być nie tylko śliczne, ale też praktyczne. I takie są szale My Alpaca. Delikatne włókno Baby Alpaca wzbogacane jest o dodatek kaszmiru oraz wełny merynosa, temu właśnie zawdzięczają swoją unikalną miękkość. Jednocześnie włókno alpaki jest oddychające, więc nie musisz obawiać się o swoją skórę.

Alergikom bardzo trudno jest odnaleźć czapkę, szalik i rękawiczki, które będą jednocześnie ciepłe, ale nie wykonane ze sztucznych, bądź uczulających materiałów. Szale wykonane z włókna alpaki będą idealnym rozwiązaniem. Runo alpak nie zawiera lanoliny, przy jego produkcji nie stosuje się również żadnych chemikaliów, a dzięki temu, że jest oddychające i ma zdolność odprowadzania wody, stanowi nieprzyjazne środowisko dla rozwoju większości drobnoustrojów. Jeżeli więc cierpisz z powodu alergii - szale My Alpaca są właśnie dla Ciebie!

Szukasz idealnego dodatku na zimowe mrozy? Już dziś wypróbuj szale z alpaki, dostępne w sklepie My Alpaca!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.