Profesjonalna pielęgnacja jamy ustnej w domowym zaciszu

Krzysztof Jagielski
11.05.2022

Wraz z rozwojem nowych technologii na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, które zastępują specjalistyczne sprzęty dostępne wyłącznie w gabinetach. Tym samym profesjonalne zabiegi stają się coraz bardziej dostępne, w bezpieczny sposób możemy wykonywać je w zaciszu własnego domu i cieszyć się produktami najwyżej jakości. Jednym z takich urządzeń jest najnowszy irygator SEYSSO Planet, który pozwala w niezwykle precyzyjny sposób oczyścić zęby, przestrzenie międzyzębowe, a nawet wykonać delikatny masaż dziąseł.

Skuteczna pielęgnacja jamy ustnej to zdecydowanie więcej, niż tylko szczoteczka i pasta. Niezwykle ważnym, a często pomijanym elementem, jest higiena przestrzeni międzyzębowych oraz trudnodostępnych miejsc. Irygator jest urządzeniem, które dociera do nich bez trudu, dlatego dla kompleksowej ochrony zębów oraz dziąseł, warto dołączyć go do codziennej pielęgnacji.

https://www.shop-dent.pl

Nowość SEYSSO Planet dysponuje wysokim ciśnieniem wody, nawet do 7,6 bara, dzięki czemu pozwala na łatwe oczyszczenie bardzo ciasnych przestrzeni międzyzębowych, bruzd zębowych oraz łuków i zamków aparatu ortodontycznego. Z łatwością wypłukuje płytkę bakteryjną i resztki pokarmowe nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Dzięki 10-stopniowej regulacji ciśnienie wody można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Ponadto, irygator Planet posiada dwa programy pracy: standardowy - Clean - do codziennej irygacji,  a także program Massage, przeznaczony do masażu dziąseł, charakteryzujący się pulsującym strumieniem. Zbiornik irygatora, o pojemności 600 ml, wystarcza na dokładne oczyszczenie całej jamy ustnej, a automatyczny timer, który odmierza 2 minuty i dzieli je na cztery 30-sekundowe interwały, pozwala na odpowiednie rozplanowanie pielęgnacji. W zestawie znajdują się również cztery końcówki - standardowa - do codziennego stosowania, oraz trzy końcówki funkcyjne - do języka, do kieszonek dziąsłowych i do stałych aparatów ortodontyczych

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.