Sensacyjny „Pan Strach” już w księgarniach

Antoni Kwapisz
05.05.2022

W pierwszych księgarniach pojawiła się już książka, o której w sieci jest głośno, chociaż nikt jej jeszcze nie czytał. „Pan Strach” autorstwa Alex Sand to sensacyjny thriller, nuta kryminału i ciekawa powieść obyczajowa zahaczająca o tematy, które są nam bliskie. Nowoczesne technologie, internet, social media. "Gwiazdki" sieci robiące wiele rzeczy na pokaz, ludzie, których to denerwuje i mężczyzna, choć sam obracający się w świecie fałszu i robienia rzeczy pod publiczkę, postanawiający nagle coś zmienić. I to w bardzo nieprzyjemny sposób…

„Pan Strach” – dokąd zmierzamy, czego szukamy?

I najważniejsze pytanie: czy w świecie fałszu istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Takie, które wypływają z naszych odczuć, a nie z tego, co sobie wymyśliliśmy, żeby ktoś nas dostrzegł?

Nie, nie! Uspokajamy – to nie jest książka filozoficzna!

To nie jest też próba mądrych rozważań na temat sensu świata, social mediów ani sztuki. To pozycja, która z jednej strony straszy (fabuła miewa nadzwyczaj dziwne momenty…), z drugiej pobudza nas do wniosków, które mogą być zupełnie inne dla każdego.
Do czego prowadzi nas świat sztuczności? Czy zatracamy się w nim bez granic, czy może jest już naszą integralną częścią, której nijak nie da się przeskoczyć?

O czym jest ta książka? Z opisu wydawcy:

„Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć?
W Trenton mieszka Amelia - pewna siebie i czasami bezczelna copywriterka. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które pewnego wieczora rejestrują coś bardzo niepokojącego. Dziewczyna zostaje uprowadzona, a wkrótce wszystkie podejrzenia padają właśnie na Antona. Czy słusznie? Czy w przeszłości Amelii zdarzyło się coś, co może jej zagrażać? Młoda kobieta budzi się związana i z workiem na głowie.
Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.”

Ciekawie?
Całkiem możliwe, ale to ocenią już sami czytelnicy.

W powieści znajdziemy grozę i dobry humor, przemoc i łagodność, sarkazm i brutalną prawdę, którą czasem autor dość bezczelnie podaje nam wprost. Do tego miłość i strach, zdradę i ratunek, a na koniec… sami jesteśmy ciekawi!

Książkę „Pan Strach” można dostać m.in. w internetowej księgarni taniaksiazka.pl, gildia.pl, inverso.pl, a bliżej końca maja znajdzie się już we wszystkich innych miejscach do znalezienia dla siebie ciekawej lektury.
Wydawca: Waspos.pl
Rok wydania: 2022, ISBN: 9788382900651, Stron: 300.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.