Strefa konsultantki Avon - jakie korzyści ze sobą niesie?

Mariusz Siwko
02.12.2022

Jakie są korzyści ze zanlezienia się w gronie konsultantek Avon? Sprawdź, jak proste jest w Avon logowanie i uzyskanie dostepu do rabatów na wszystkie kosmetyki. Kusi także dostęp do szkoleń i możliwość comiesięcznego zarobku. Jak zacząć?

Dołącz do klubu Avon

By znaleźć się w strefie konsultantki Avon wystarczy założyć darmowe konto. To szybki proces, który zaczyna się od wypełnienia formularza online. Pamiętaj, by podać poprawne dane, ponieważ na nie przyjdzie Twój własny numer personalny i hasło do konta. Po uzupełnieniu formularza, na e-mail lub nr telefonu przyjdą dane do logowania. Tymczasowe hasło pozwoli Ci na aktywację konta. Zmień je tuż po zalogowaniu na łatwe do zapamiętania.

Avon strefa konsultantki - jak to działa?

Jeśli za pomocą numeru personalnego i hasła zalogowałaś się już do swojego konta, możesz od razu swobodnie zamawiać kosmetyki. W zakładce Menu po przejściu do Mojego Konta znajdziesz kontakt do swojego lidera. Odpowie on na wszystkie wątpliwości i pomoże przy realizacji zamówień. Odpowiada on także za przedstawienie nowej oferty kosmetyków.

Jako nowicjuszka w klubie Avon otrzymasz prezent powitalny na start. Dla nowych konsultantek Avon przygotował aktualny katalog oraz gazetkę promocyjną focus wraz z pakietem darmowych próbek. Wystarczy skontaktować się ze swoim liderem!

Korzyści jakie niesie strefa konsultantki Avon

Klub Avon jest bardzo popularny w Polsce, co czyni pracę konsultantki dużo prostszą. To świetny sposób na dorabianie sobie co miesiąc, rozpowszechniony zarówno wśród studentek, jak i starszych pań. Korzyści z dołączenia do strefy konsultantki łączą się także z wcześniejszym dostępem do nowości na rynku, wraz z rabatem do 40% lub więcej. Każda konsultantka otrzymuje także dostęp do szkoleń z zakresu makijażu, tak online jak i stacjonarnie.

Nowa konsultantka może również przystąpić do specjalnego programu korzyści. Jeśli po dołączeniu do klubu Avon, przy każdym z pierwszych czterech katalogów złożysz zamówienie na minimum 100 złotych, otrzymasz pakiet prezentów o wartości około 1000 złotych. Dla najbardziej aktywnych osób dostępne są specjalne programy zarobkowe, tzw. Klub Róży.

Wejdź do strefy konsultantki Avon

Avon logowanie to pierwszy krok do niezależności finansowej. Może chcesz zdobywać kosmetyki w promocyjnej cenie lub dołączyć do globalnej firmy? Nic prostszego niż dołączenie do strefy konsultantki Avon. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wystarczy skorzystać z pomocy lidera. Załóż konto i zarabiaj na własnych zasadach.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie