Najlepszy przyjaciel każdej kobiety biznesu

Mariusz Siwko
28.03.2018

Kobieta biznesu nie ma w życiu lekko - nieustanne spotkania, narady, konferencje - ciągle w otoczeniu innych ludzi, a więc ciągle pod obserwacją. Zachować profesjonalne zachowanie i nienaganny wygląd przez cały czas. Także podczas podróży, bo im bardziej odpowiedzialna praca i wyższe stanowisko, tym więcej spotkań zamiejscowych, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Także wtedy chcemy wyglądać świetnie. Dlatego każda kobieta wybierająca się w służbową podróż powinna zaopatrzyć się w odpowiednią torbę lub torebkę, która z jednej strony spełniać będzie wymogi reprezentacyjne, a z drugiej będzie wytrzymała i niezwykle pojemna, taka, jak dostosowane do wysokich wymagań torby od McKlein.

Klasyka i jakość

Jakie więc pierwsze wrażenie wywierają na nas torebki i torby McKlein? Przede wszystkim charakteryzują się bardzo klasycznymi formami, które z jednej strony są zawsze w modzie,a  z drugiej stanowią bezpieczny wybór, który pasuje idealnie do każdej eleganckiej stylizacji. W ofercie znajdują się chociażby gustowne teczki oraz inne torebki do ręki. Ale McKLein to także jakość od strony materiału - do produkcji galanterii wykorzystuje się tam jedynie naturalną skórę wysokiej jakości. To ważne nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale także podkreśla status właścicielki oraz jest gwarancją wytrzymałości. Mamy świadomość, że taka torebka nas nie zawiedzie, zwłaszcza przed innymi osobami. Torebki dostępne są w różnych kolorach - choć wybór jest spory, to kolory nie są też przypadkowe. To przede wszystkim klasyczne czernie i brązy, eleganckie beże, czy gustowne bordo i granaty.

Sprytne rozwiązania

Ale w podróży liczy się nie tylko wygląd czy materiał, ale także zastosowane rozwiązania. Torebka musi być pojemna, ale nie może wyglądać na przepakowany worek. Dobrze by było, aby posiadała wiele różnych przegródek, w których można osobno trzymać osobiste rzeczy, jak podręczną kosmetyczkę czy portfel oraz rzeczy związane z pracą - telefon, dokumenty, tablet czy niewielki laptop. Nie chcemy, aby podczas otwierania torebki osoby wokół nas widziały wszystko, co w mniej mamy, także te prywatne rzeczy. Warto także, aby takie rzeczy jak wizytownik czy długopis mieć zawsze pod ręką i nie musieć szukać ich godzinami w czeluściach torebki w obecności zażenowanego rozmówcy. Tego typu rozwiązania oferuje McKlein, który rozumie, że torba musi być także funkcjonalna. Dlatego wyposaża wszystkie modele w praktyczne przegródki, które dodatkowo zamykane są na najróżniejsze zapięcia - klamry, zamki magnetyczne czy suwaki. Nie tylko estetycznie wyglądają, ale zapewniają także bezpieczne użytkowanie. Nie musimy się martwić, że podczas turbulencji w samolocie albo na wyboistej drodze nagle z torebki wypadnie nam telefon. McKlein rozumie, że kobieta biznesu nie może pozwolić sobie na tego typu wpadki.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.