Space – polska marka inne niż wszystkie

Mariusz Siwko
22.03.2021

Od wielu lat w branży odzieżowej brakowało powiewu świeżości i nowego, innowacyjnego spojrzenia. Oczywiście co pewien czas pojawiają się rozmaite marki, ale zwykle nie były one dostatecznie promowane. Realia Internetu i ostatnie czasy jednak zmieniły nieco w układzie sił w branży odzieżowej i dzięki temu również do głosu dochodzą młode, polskie marki, które wyróżniają się zdecydowanie na tle wszystkich tych marek, które znamy od wielu lat z krajobrazu chociażby galerii handlowych czy też reklam telewizyjnych. Jedną z takich właśnie młodych, doskonale rozwijających się marek modowych jest Space.

Od wielu lat w branży odzieżowej brakowało powiewu świeżości i nowego, innowacyjnego spojrzenia. Oczywiście co pewien czas pojawiają się rozmaite marki, ale zwykle nie były one dostatecznie promowane. Realia Internetu i ostatnie czasy jednak zmieniły nieco w układzie sił w branży odzieżowej i dzięki temu również do głosu dochodzą młode, polskie marki, które wyróżniają się zdecydowanie na tle wszystkich tych marek, które znamy od wielu lat z krajobrazu chociażby galerii handlowych czy też reklam telewizyjnych. Jedną z takich właśnie młodych, doskonale rozwijających się marek modowych jest Space - butik damski online.

Chętnie kupujemy polskie produkty

Młode polskie marki przebojem zaczynają zdobywać rynek. Dzięki zmianom w dystrybucji, stopniowemu traceniu na znaczeniu klasycznych galerii handlowych w niektórych branżach, możemy znacznie łatwiej promować mniejsze inicjatywy odzieżowe również za pośrednictwem nowych mediów, chociażby Internetu. Tym sposobem klienci zyskują dostęp do nowych, ciekawszych produktów, a także szerokiej oferty marek, o których do tej pory nie mogli nawet usłyszeć.

Klienci z jednej strony chętnie kupują przez Internet również odzież, z drugiej – również chętniej sięgają p[o produkty, co do których mają pewność, że są absolutnie polskiej produkcji. To właśnie niewątpliwa przewaga takich marek nad wielkimi międzynardowoymi koncernami odzieżowymi.

Marki, którym chodzi o coś

Zdecydowanie klienci i klientki poszukują marek, które wyróżniają się nie tylko jakością materiału, ale również zasadami, wedle których działają. Młode polskie marki często sięgają po tworzywa ekologiczne, gwarantują, że ich produkty szyte są w polskich szwalniach, nieobce są im nowe pojęcia takie jak fair trade i właśnie tym sposobem zjednują sobie coraz to więcej osób z młodego, bardzo wymagającego pod tymi względami pokolenia. Space to butik z odzieżą damską, który oferuje wysokiej jakości ubrania damskie. Marka Space dba o cały proces produkcyjny od pierwszych do ostatnich etapów i wykonuje wszystko w naszym kraju. Właśnie dzięki temu ich oferta jest tak wyjątkowa.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.