Wygodny i efektowny look na długą podróż. Poznaj nasze propozycje

Mariusz Siwko
13.07.2023

Wybierasz się w długą podróż samochodem lub samolotem? Dobrze wiesz, że powinnaś przede wszystkim zadbać o swoją wygodę. Nie oznacza to natomiast, że musisz rezygnować z efektownego looku. Stwórz komfortową, estetyczną stylizację z naszych propozycji.

Dopasowane legginsy

Legginsy to najwygodniejsze spodnie na długą podróż. Nie dość, że nie uciskają, to jeszcze są super komfortowe do spania – poczujesz się w nich jak w piżamie. Są idealnym wyborem na podróż latem, szczególnie w nocy (będzie Ci w nich ciepło, ale nie gorąco).

Sneakersy

Na nogi załóż ulubione sneakersy, które sprawdzą się lepiej niż sandały. Nigdy nie wiesz, po czym przyjdzie Ci chodzić. Dodatkowo pełne buty zapobiegną przewianiu stóp i przeziębieniu lub tym bardziej infekcji dróg moczowych.

Top

Na górę załóż wygodny top, który pasuje zarówno pod bluzę, jak i noszony na widoku. Jest wygodny, przewiewny, fajnie koresponduje z legginsami, pozwalając stworzyć niezobowiązującą, sportową i super komfortową stylizację podróżną.

Bluza z kapturem

Niezastąpiona bluza z kapturem świetnie sprawdzi się w podróży, ponieważ z jednej strony zapewni ciepło i przyjemną miękkość oraz swobodę ruchów, a z drugiej możesz nakryć głowę kapturem i np. uciąć sobie drzemkę na lotnisku czy fotelu pasażera w samochodzie.

Opcjonalnie bezrękawnik

Uzupełnieniem podróżnej stylizacji może być bezrękawnik, który przyda się na pewno wtedy, gdy wiesz, że będziesz musiała wyjść na powietrze w nocy czy nad ranem. Bezrękawnik uchroni Cię przed nieprzyjemnym chłodem, natomiast po zdjęciu zajmuje mało miejsca i można go łatwo schować np. do plecaka.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie