Wynajem idealnej sali na wesele - co powinieneś wiedzieć

Mariusz Siwko
03.06.2019

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu Państwa Młodych, którzy zawsze mają nadzieję, że będzie on perfekcyjnie zorganizowany i zapisze się pięknie w ich pamięci. Aby w pełni o to zadbać, warto już zawczasu wybrać odpowiednie miejsce wraz z obsługą doświadczoną w organizacji takich eventów, jaki przyjęcia okolicznościowe. Czym powinna odznaczać się sala na wesele, aby było ono w pełni udane?

Wielkość sali weselnej

Wynajem sali weselnej warto rozpocząć od zastanowienia się, ile osób ma gościć na przyjęciu i jak dużej przestrzeni potrzebujemy, aby wygodnie wszystkich usadzić. W tej samej sali lub tuż obok niej powinno znaleźć się również miejsce do tańczenia - trudno wyobrazić sobie nawet najmniejsze wesele bez zabawy do muzyki. W zależności od tego, czy planujemy kameralne czy wystawne przyjęcie weselne, warto wybrać salę, która pozwala na różnego aranżacje przestrzeni, przestronną, a najlepiej również klimatyzowaną, na wypadek wysokich temperatur, które mogą panować w popularnym okresie organizacji ślubów, jakim są wiosna i lato.

Dodatkowe wyposażenie sali weselnej

Jeśli w planach naszego przyjęcia weselnego mamy atrakcje dla gości, jak wizualizacje, pokazy zdjęć czy innego typu urozmaicenia w czasie zabawy, warto zwrócić uwagę, czy sala, którą wybieramy jest wyposażona w sprzęt audiowizualny. Ważne jest także profesjonalne nagłośnienie, nawet jeśli muzykę w trakcie przyjęcia ma prezentować DJ lub wybieramy samodzielnie playlistę ulubionych utworów. Dodatkową atrakcją będą także profesjonalne światła, tworzące niepowtarzalną atmosferę w trakcie przyjęcia.

Możliwość cateringu

Najlepszym sposobem na zmniejszenie stresu, jaki związany jest z weselnymi przygotowaniami, jest zamówienie sali weselnej wraz z pełną obsługą w dziedzinie cateringu i serwowania posiłków. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko serwowane będzie prosto z kuchni i w profesjonalny sposób, który zapewni gościom i Parze Młodej miłą atmosferę.

Sala weselna dla mieszkańców Wrocławia

Centrum konferencyjne Terminal Hotel we Wrocławiu to funkcjonujące od wielu lat miejsce, idealne na organizację przyjęć okolicznościowych. Sala weselna znajdująca się w jego budynku to nietuzinkowa przestrzeń, którą można zaaranżować według swoich potrzeb, a wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu eventów gwarantuje w pełni profesjonalną obsługę i znakomity catering. Lubiane i często wybierane przez mieszkańców miasta Wrocław miejsce organizacji wesel cenione jest ze względu na indywidualne podejście naszych pracowników do każdego przyjęcia i otwartość na propozycje każdej Pary Młodej.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.