Szczoteczka Oclean SE – nowoczesna szczoteczka soniczna

Krzysztof Jagielski
07.11.2019

Szukasz nowoczesnej szczoteczki sonicznej do mycia zębów? Z pewnością, taką szczoteczką jest Oclean SE, którą możemy zarządzać specjalną aplikacją na smartfona. Sprawdź, czym taka szczoteczka różni się od innych szczoteczek dostępnych na rynku, dlaczego warto zaufać szczoteczkom od Xiaomi i gdzie najlepiej ją kupić.

Czym różni się szczoteczka elektryczna od sonicznej

Szczoteczki soniczne w odróżnieniu od szczoteczek elektrycznych wykorzystują fale ultradźwiękowe. Połączenie wysokiej częstotliwości drgań i szerokiego zakresu ruchów włosia, szczoteczki sonicznej wywołuje wprawianie włosia szczoteczka w ruch wymiatający. Znacznie zdrowszy dla zębów, delikatniejszy dla dziąseł i lepiej czyszczący w porównaniu do ruchu rotacyjnego, którego używają szczoteczki elektryczne.

Szczoteczka Oclean SE

Oclean SE z pewnością wyróżnia się jakością wykonania – ładny design, wygodne antypoślizgowe tworzywo, która zapewnia pewny chwyt i idealnie wpasowana obudowa. Co więcej, szczoteczki Oclean przecież słyną z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, więc jak to wygląda w tej kwestii?

Szczoteczka Oclean SE wyposażona jest w moduł Bluetooth 4.0, który pozwala na połączenie urządzenia z naszym smartfonem. Na obudowie dostępne są diody, które sygnalizują prace urządzenia, stan akumulatora, stan główki szczoteczki, czy też informacje o intensywności czyszczenia. A w najintensywniejszym ustawieniu główka szczoteczki wykonuje aż 41 tysięcy ruchów na sekundę! Szczoteczka dostępna jest na rynku w dwóch kolorystykach: niebieska i biała.

W codziennym użyciu szczoteczka jest bardzo praktyczna, wystarczy ją ładować raz na kilka tygodni, a w aplikacji możemy sprawdzić ile czasu myliśmy zęby każdego dnia, jaka była efektywność czyszczenia, jaki jest stopień zużycia główki oraz inne historyczne raporty.

Zalety szczoteczki sonicznej Oclean SE - podsumowanie

Szczoteczki od Xiaomi znajdziemy również pod nazwą marki Oclean, która dla Xiaomi tworzy najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej.  Sprawdź najważniejsze zalety szczoteczki Oclean SE.

- usuwa przebarwienia, w naturalny sposób wybiela zęby;
- wykorzystuje ruch wymiatająco – pulsacyjny, który jest delikatny dla dziąseł oraz ogranicza stany zapalne i krwawienia;
- wykonuje 40 000 ruchów pulsacyjnych na minutę (zakres ruchów może się różnić dla innych modeli szczoteczek, np. Oclean Air, czy też Oclean One, jeśli zastanawiasz się jaki model konkretnie wybrać, sprawdź zestawienie – szczoteczki soniczne Xiaomi);
- podczas jednego szczotkowania usuwa 6 razy więcej płytki nazębnej niż w przypadku korzystania z tradycyjnej szczoteczki;
- dzięki zastosowanej technologii skutecznie dociera do przestrzeni międzyzębowych i tylnych zębów;
- główka szczoteczki o dużej gęstości włosia - amerykańskiej firmy Dupont Tynex Brilliance;
- możliwość sterowania szczoteczką przez aplikację mobilną;
- możliwość wyboru 12 spersonalizowanych programów, pogrupowanych w trzy tryby, tj. wybielanie, czyszczenie i masaż;
- możliwość monitorowania stanu mycia zębów przez szereg czujników;
- bardzo szybkie ładowanie baterii;
- wyróżniający estetyczny design szczoteczki.

Oclean SE gdzie kupić?

Szczoteczkę soniczną możemy kupić na aukcjach w jednym z największych chińskich platform zakupowych Gearbest lub też bezpośrednio w sklepie Oclean.pl. Zakup bezpośredni w naszej opinii jest opcją bardziej przystępna, ponieważ nie musimy czekać kilku tygodni na dostawę, nie mamy problemów z ewentualną gwarancją, a w zestawie z polskiego sklepu znajdziemy załączoną instrukcję obsługi.

Cena szczoteczki wynosi obecnie 239zł, a w zestawie znajdziemy jeszcze główkę szczoteczki, ładowarkę USB, polską instrukcję oraz gwarancje dystrybutora.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.