Rowerki dla dzieci – wybierz praktyczny produkt i dowiedz się, jakie są popularne wśród kupujących

Piotr Kowalczyk
12.03.2021

Rowerki dla dzieci to bardzo zróżnicowana kategoria produktów, spośród których szczególnym zainteresowaniem kupujących cieszą się przedmioty wysokiej jakości, wyróżniające się komfortem użytkowania, bezpieczeństwem, a także designem, dzięki któremu rowerek prezentuje się modnie, stylowo i podoba się dziecku. Rowerki, które wybieramy podobają się również nam, dorosłym. Zobacz, jakie są tendencje w rowerowych wyborach dla najmłodszych.

Rowerki trójkołowe retro i klasyczne

Rowerki trójkołowe, posiadające wysoko osadzoną kierownice, niewielkie siodełko oraz pedały, umieszczone po dwóch stronach przedniego koła są ulubionymi pojazdami dzieci, które mają do dyspozycji własne podwórko. Maluchy mogą spożytkować nadmiar energii, przejeżdżając swoją ulubioną trasę wokół domu wiele razy w ciągu dnia. Ogromną popularnością cieszą się rowerki dla dzieci od Ola4Kids z prowadnicą, osłoną przeciwsłoneczną oraz praktycznym pojemnikiem na „skarby”, umieszczonym pomiędzy tylnymi kołami. Stabilne, komfortowe, wyposażone w pasy bezpieczeństwa rowerki trójkołowe są idealne na dłuższe spacery z dzieckiem. Rodzice chętnie decydują się na modele, wyposażone w blokadę pedałów oraz hamulec ręczny.

Rowerki biegowe dla dzieci

Na rowerku biegowym dziecko może doskonalić umiejętność utrzymania równowagi. Zdolne maluchy już po drugich urodzinach są niedoścignione, a rodzice cieszą się z możliwości spakowania rowerka biegowego na każdą wycieczkę. Szczególnym zainteresowaniem  cieszą się rowerki biegowe dla dzieci, wyposażone w pompowane koła. Dzięki rowerkom biegowym dzieci znacznie łatwiej i szybciej uczą się jeździć na tradycyjnym rowerze.

Rowerki typu BMX 

BMX jest typem rowerków dla dzieci, które chcą nauczyć się i doskonalić umiejętności jazdy rowerem. Wyposażone w boczne, dodatkowe, niewielkie kółka rowery tylu BMX są znakomite do nauki jazdy. Dziecko może nabyć doświadczenie i pewność siebie oraz próbować swoich sił na dwóch kółkach. Dzięki wcześniejszym doświadczeniom będzie to zadanie proste. Wybierając rowerek BMX kieruj się zadowoleniem malucha i praktycznością.

Wybierz uniwersalną kolorystykę rowerka oraz model, który posiada bogate wyposażenie. Z pewnością posłuży Twojemu dziecku przez kilka lat, a następnie stanie się ogromną radością dla innego dziecka. Rowerki dla dzieci najpopularniejsze są wiosną, gdy pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.