Torebki-nerki wracają do łask. Sprawdź, dlaczego warto ją sobie kupić

Marek Szydełko
11.08.2023

Pamiętasz jeszcze torebki typu nerka, które były szalenie popularne w latach 90. XX wieku? Wiedz zatem, że ta moda wraca. Nawet czołowe domy mody wprowadzają do swojej oferty torebki-nerki, widuje się je na pokazach i przede wszystkim na ulicach. Jeśli szukasz nowej torebki dla siebie, to koniecznie rozważ nerkę. Dlaczego warto ją mieć? Oto kilka dobrych argumentów.

Idealny element stylizacji typu streetwear

Streetwear to wyrazisty kierunek w modzie, który już dawno przestał być wypychany na margines. Obecnie streetwear wchodzi do modowego mainstreamu. Jest to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę, na co dzień nie muszą przestrzegać sztywnego dress code’u, a przy tym chcą przyciągać spojrzenia i wyróżniać się w tłumie.

Torebka-nerka jest świetnym uzupełnieniem streetwearowej stylizacji, pasując do niej znacznie lepiej niż każdy inny rodzaj torebki, może poza plecakową.

Jest super praktyczna na co dzień

Torebka typu nerka to propozycja dla każdej pani, która w pierwszej kolejności stawia na własną wygodę. Niezaprzeczalną zaletą tej torebki jest fakt, że nosząc ją zachowujemy wolne obie ręce, możemy więc przynieść zakupy do domu, zapiąć dziecko w foteliku samochodowym czy nawet uprawiać sport na świeżym powietrzu.

Nerka jest przy tym na tyle pojemna, aby pomieścić większość rzeczy, które chcemy mieć zawsze przy sobie: portfel, klucze, dokumenty, środki higieniczne, długopis, mały notesik itd.

Sprawdzi się podczas urlopu

Nawet jeśli na co dzień wolisz nosić eleganckie torebki, to nerkę warto kupić z myślą o urlopie. Na wakacjach chcemy czuć się komfortowo, nie dbamy aż tak bardzo o stylizację, a przy tym zależy nam, aby nasze pieniądze i dokumenty były bezpieczne. Nerka idealnie wpisuje się w te oczekiwania, dlatego trudno o lepszy wybór na wakacyjny wyjazd. 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie