Dziergasz akcesoria dla najmłodszych? Wybierz najdelikatniejsze włóczki!

Mateusz Nowak
05.02.2021

Dziergane akcesoria dla najmłodszych cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Nietrudno się dziwić – kocyki, zawieszki do smoczków, maskotki i ubranka mają jeszcze większą wartość wówczas, gdy stanowią efekt ręcznej pracy. Chcesz, by Twoje produkty były chętnie wybierane na upominki dla maluszków? Zadbaj o odpowiednie włóczki – delikatne i antyalergiczne.

Akcesoria dla najmłodszych – co możesz wydziergać?

Przygotowujesz wyprawkę dla swojej pociechy? A może – chcesz podarować coś wyjątkowego przyjaciółce, która spodziewa się dziecka? Bez względu na okoliczności, musisz pamiętać, że produkt będzie służył nie tyle mamie, co dziecku. Warto, by był nie tylko estetyczny i funkcjonalny, ale przede wszystkim – bezpieczny. Co możesz wydziergać, na jaką kolorystykę się zdecydować i jakie włóczki wybrać?

Najpopularniejszym akcesorium dla najmłodszych są kocyki. Te przydają się już w szpitalu – zwłaszcza że wielu rodziców decyduje się korzystać z własnych. W pierwszych dniach życia niezbędne okażą się również pajacyki, body i kaftaniki, część opiekunów decyduje się również na czapeczki.

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie włóczki będą również maskotki, zawieszki do smoczków, przytulanki i kombinezony idealne na spacery. Czapeczki, szaliki lub kominy oraz rękawiczki także ułatwiają ubieranie maluszków odpowiednio do panujących warunków atmosferycznych.

Jaka włóczka będzie najlepsza? Poznaj najrozsądniejsze propozycje!

Włóczki dla niemowląt i małych dzieci powinny wyróżniać się miękkością i delikatnością. Ważne, by wykazywały również właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Które motki będą najlepsze?

Wełna Merino – dostępna w różnych wariantach

Najlepszą propozycją dla niemowląt i małych dzieci bez wątpienia jest wełna Merino. Chociażby w ofercie sklepu biferno.pl dostępna jest w kilku motkach - Baby Soft with Aloe Vera, Cucciolo oraz Mignon. Wszystkie dedykowane są najmłodszym. Co wyróżnia poszczególne propozycje? Bo łączy zdecydowanie pastelowa kolorystyka!

 1. Baby Soft with Aloe Vera

Baby Soft with Aloe Vera jest niezwykle miękka i delikatna dla ciała. Co więcej – została wzbogacona aloesem, dzięki czemu nadaje się także dla noworodków. Produkowana w 100% naturalnym procesie, zdecydowanie powinna trafić w Twoje ręce!

 2. Cucciolo

Motki Cucciolo wyróżniają się miękkością i delikatnością, a 100% wełny Merino sprawia, że właśnie te nitki są najlepsze na ubrania i akcesoria dedykowane najmłodszym. Ta propozycja jest odpowiednia również dla alergików. Wszystko dzięki antybakteryjnym i antyalergicznym właściwościom wełny.

 3. Mignon

Ponownie 100% wełny Merino! Mignon, to cienka nitka, dzięki której wydziergasz całoroczne akcesoria dla najmłodszych. Miękka i delikatna, pozwoli na realizację najbardziej wymagających projektów. Gotowe ubranka i akcesoria będą lekkie i niedrażniące.

 

 

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.